Balcers par sevis nenovērtēšanu NHL, ilgu vasaru un iespēju pacīnīties par Stenlija kausu

12/10/2022 18:15
Nokopēts
Rūdolfs Balcers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” spēlētājs Rūdolfs Balcers sarunā ar “sportazinas.com” pastāstīja par savu lomu vienībā, gatavošanos jaunajai sezonai, kā arī pauda domas par to, vai viņš nejūtas nenovērtēts okeāna otrajā krastā.

“Pagājušajā sezonā [ar Sanhosē “Sharks”] netikām “play-off” un vasara atkal sanāca diezgan pailga. Treniņnometne liekas īsa, bet tajā pašā laikā arī gara. Apnika jau cilāt tos svarus zālē un visi ir priecīgi, ka beidzot sāksim spēlēt hokeju. Pats jutos diezgan labi, ieguldīju daudz darba treniņos un jutos gatavs sezonai,” pārliecināts uzbrucējs.

“Grūti kaut ko teikt par pārbaudes spēļu rezultātiem [četri zaudējumi sešos mačos], par to varbūt jāprasa treneriem. Jāsaprot, ka viss ir jauns – treneru korpuss, sistēmas, spēlētāji. Nezinu, cik rezultāti ir nopietni. Spēlētāji cīnās par vietām sastāvā, bet hokejs būs savādāks, kad sāksies pamatturnīrs. Pašam sanāca paspēlēt ar dažādiem maiņas biedriem. Komanda ir jauna un ātra, ir, ar ko spēlēt. Treneri mēģina atrast pareizas kombinācijas. Man nekas īpaši nav mainījies – jāmēģina izmantot savs ātrums, būt enerģiskam spēlētājam, būt virsū ripām forčekos,” stāsta hokejists.

“Ar treneri baigi nekādas sarunas vēl nav bijušas, TOP9 pozīcijas ir atvērtas. Noteikti viņš skatīsies, ar kuru es saspēlēšos labāk un tad pieņems lēmumu. Uzreiz gribu teikt, ka meistarība šiem hokejistiem, ar kuriem spēlēju, ir augstāka nekā manās iepriekšējās komandās. Kad redzi tādu līmeni, tad mēģini arī pats atbilst tam. Floridā stils ir vairāk atbilstošs manam hokejam, bet pa lielam manā spēlē nekas nav mainījies,” uzskata latvietis.

“Treneris [Pols] Moriss ir mērķtiecīgs [šeit Balcers ilgi meklēja vajadzīgo vārdu, jo, kā pats atzinis, ilgi nav sanācis runāt latviski]. Zina, uz ko mēs ejam, viss ir skaidri pateikts, saka, ko grib redzēt. Skatāmies daudz video, analizējam. Man liekas, ka viņš ir diezgan patiess,” iespaidos dalās Balcers.

“Nav tā, ka ir kaut kāds baigas spiediens. Komandā visi apzinās, ka pagājušā sezona bija laba, lai arī “play-off” nesanāca tikt tālu. Ir tieksme šosezon nospēlēt vēl labāk, bet nekāds spiediens par to nav. Saspēlēšanās ar komandas biedriem dod ķīmiju un iespēju nostabilizēties. Pats galvenais ir saprast, ka varu spēlēt. Momenti ir un arī pašam jāliek sevi pozīcijās, lai varētu gūt vārtus. Taču nekad īpaši neesmu domājis par punktiem un centos palīdzēt komandai. Ja pareizi spēlē, tad vienmēr kaut kādā veidā punkti atnāks,” saka spēlētājs.

“Bija šoks, nebija nekādas nojausmas par to, ka tas varētu notikt. Šoks bija liels, ļoti negaidīti tas viss sanāca. Laikam jāpiekrīt, ka tāds ir NHL bizness. Nekad nevar droši zināt, vienu dienu esi vienā komandā, citu dienu – citā. Es gan par to vairs nedomāju, jo beigās viss ātri un forši nokārtojās. Galvu 100% esmu ieguldījis šeit, gribu būt Floridā un skatos tikai uz priekšu. Sanhosē jau ir vēsture,” uzsver Balcers.

“Menedžeri skatās ne tikai uz punktiem. Negribētu teikt, ka es būtu nenovērtēts. Iepriekš man bija normāls līgums Sanhosē. Floridā sanāca parakstīties par mazāku naudu, bet foršā vietā un komandā ar iespēju par kaut ko pacīnīties. Uz cipariem baigi neskatos, esmu tur, kur esmu. Varbūt izdosies laba sezona un tad būs arī lielāks līgums,” pārliecināts uzbrucējs.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām