Balcers parāda meistarību un ar teicamu metienu pārspēj “Bruins” vārtsargu (VIDEO)

22/11/2022 07:15
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 3:5 atzina Bostonas “Bruins” vienības pārākumu, pārtraucot četru uzvaru sēriju.

Balcers laukumā pavadīja 11 minūtes un 51 sekundi, gūstot vienus vārtus, izdarot trīs metienu pa pretinieku vārtiem, kā arī nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1. Latvietis trešajā trešdaļā guva komandas otros vārtus, panākot rezultātu 2:5. Jāpibilst, ka “Bruins” ir visas līgas līdervienība un izcīnīja septīto panākumu pēc kārtas.

Pirmajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. “Lightning” sastāvā precīzs bija Niks Pols, bet pretiniekiem izcēlās Davids Krejčī. Tikmēr otrajā trešdaļā vārtus spēja iemest tikai “Bruins” vienības hokejisti. Viņu labā atzīmējās Niks Folinjo, Čārlijs Koils un Breds Maršāns.

Savukārt noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs vārtus “Lighnting” labā guva Balcers, kā arī Pols, kurš savus otros vārtus spēlē iemeta skaitliskajā vairākumā. Tāpat vairākumu realizēja arī “Bruins”, kad piekto ripu Tampabejas kluba vārtos raidīja Davids Pastrņāks, atnesot komandai pārliecinošu panākumu.