Balcers pārtrauc bezpunktu sēriju, NHL leģenda Marlo atkārto Hova rekordu (VIDEO)

18/04/2021 08:33
Rūdolfs Balcers

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Sanhosē “Sharks” zaudējumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā līgā aizvadīto spēļu skaita rekordu atkārtoja viņa komandasbiedrs Patriks Marlo.

Minesotas “Wild” savā laukumā pārspēja Balcera pārstāvēto Sanhosē “Sharks” ar 5:2 (3:1, 2:0, 0:1). Latviešu uzbrucējs 13.minūtē nopelnīja rezultatīvu piespēli mača pirmo vārtu guvumā, kad izcēlās Brents Bērnss. Uz šo vārtu guvumu mājinieki atbildēja ar pieciem pēc kārtas gūtiem vārtiem, no kuriem trīs krita 72 sekunžu laikā pirmajā periodā, uzvaras vārtus gūstot Zekam Perisam.

Balcers laukumā pavadīja 13 minūtes un 33 sekundes, no kurām minūte un 34 sekundes aizvadītas vairākumā. To laikā viņš trīsreiz meta pa vārtiem, reizi pielietoja spēka paņēmienu” pārtvēra vienu ripu un iekrāja +/- rādītāju +1. Latviešu uzbrucējs šosezon 29 spēlēs guvis sešus vārtus, astoņreiz rezultatīvi piespēlējis un iekrājis neitrālu +/- rādītāju.

Balcera maiņas biedrs Patriks Marlo 41 gada vecumā sestdien atkārtoja Gordija Hova līgā aizvadīto spēļu skaita rekordu, aizvadīdams savu 1767.spēli. Marlo šajā mačā laukumā pavadītās 14 minūtēs un 16 sekundēs finišēja ar +/- rādītāju -1. Rekordu viņš var labot jau pirmdien izbraukuma mačā ar Vegasas “Golden Knights”. “Kad jums tiek izrādīta atzinība šādā veidā, kad ne tikai jūsu komanda pieceļas kājās, bet arī mājinieku fani izrāda atzinību, pretinieku komanda to dara, jūs saprotat, cik grūti tas ir devies rokā,” pēc mača teica Marlo.

Mājinieku rindās ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās Matss Cukarello, bet vārtos Kāpo Kahkonens atvairīja 26 Sanhosē hokejistu metienus.

“Sharks” ar 40 punktiem 44 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu divīzijā, labāko četriniekam zaudējot piecus punktus, kamēr “Wild” ar 57 punktiem 43 dueļos ir trešā.