Balcers pazemināts līdz trešajai maiņai, “Panthers” ielaiž piecus vārtus pārbaudes spēlē

30/09/2022 08:24
Floridas Panthers un Karolīnas Hurricanes

Aizvadītajā naktī Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” pārbaudes spēlē ar 2:5 zaudēja Karolīnas “Hurricanes”.

Atšķirībā no iepriekšējā mača, kurā latvietis laukumā devās kā pirmās maiņas uzbrucējs, šoreiz Balcers spēlēja trešajā maiņā kopā ar Krisu Tirniju un Niku Kazinsu. Latviešu hokejists nospēlēja 13 minūtes un deviņas sekundes, atzīmējoties ar vienu spēka paņēmienu.

Vārtus “Panthers” labā guvuši Sems Benets un Brendons Montors.

Tikmēr Vankūveras “Canucks” papildlaikā ar 3:4 zaudēja Sietlas “Kraken”. Trešajā periodā, rezultātam esot 3:1 par labu “Canucks”, komandas vārtos stājās Artūrs Šilovs, kurš ielaida trīs vārtus, atvairot 8 no 11 metieniem.

Tikmēr citā mačā Kolumbusas “Blue Jackets” ar 2:4 zaudēja Sentluisas “Blues”. Elvim Merzļikinam tika iedota atpūta un protokolā viņš netika ierakstīts.