Balcers Sanhosē debitē ar “-1”, Bļugera noraidījums iegāž “Penguins” (VIDEO)

07/02/2021 08:44
Sanhosē Sharks

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās divi mači ar latviešu hokejistu pārstāvēto komandu dalību. Rūdolfa Balcera debijas spēlē Sanhosē “Sharks” bullīšos ar 1:2 zaudēja Anahaimas “Ducks”, savukārt Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” piekāpās Ņujorkas “Islanders” ar 3:4.

“Sharks” rezultātu atklāja jau 11. sekundē, kad precīzs bija Logans Kutjurs. Otrajā periodā Aizeks Lundestroms panāca izlīdzinājumu un turpinājumā rezultāts vairs nemainījās. Pēcspēles metienu sērijā “Ducks” hokejisti realizēja divus metienus, kamēr “Sharks” – tikai vienu, tādējādi piedzīvojot sesto neveiksmi desmit mačos.

Balcers jaunajā komandā debitēja ar 11:53 minūtēm, kuru laikā viņš izdarīja vienu metienu, pielietoja trīs spēka paņēmienus, kā arī bloķēja vienu metienu. Latvietis bija laukumā, kad komanda ielaida vienīgos vārtus, tādējādi nopelnot negatīvu lietderību -1.

Ar zaudējumu bija jāsamierinās arī “Penguins”. Mačā pret “Islanders” Pitsburgas klubs divas reizes nonāca iedzinējos, savukārt trešajā periodā pingvīni izvirzījās vadībā ar 3:2. Ņujorkas vienība panāca izlīdzinājumu, savukārt trīs minūtes pirms sirēnas Anderss Lī vairākumā atnesa uzvaru “Islanders”.

Bļugers 14:35 minūtēs vienu reizi meta pa vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus, maču noslēdzot ar -1. Tieši latvietis noraidījās četras minūtes pirms pamatlaika beigām, izmetot ripu ārpus laukumā, un tieši viņa noraidījums izrādījās izšķirošs, komandai mazākumā zaudējot ceturtos vārtus.

“Islanders” rindās divus vārtus guva Džordans Eberle.