Balcers sasniedz šosezon garāko bezrezultatīvo spēļu sēriju “Sharks” ceturtajā zaudējumā pēc kārtas (VIDEO)

17/04/2021 07:13
Rūdolfs Balcers

Šonakt Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” viesos ar 2:3 piekāpās Minesotas “Wild”, nespējot pārtraukt ieilgušo zaudējumu sēriju.

Balcers šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un desmit sekundes, no kurām 51 sekundi nospēlēja vairākumā, bet vēl 35 sekundes mazākumā. Latvietis divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu (+1). Balcera bezrezultatīvo spēļu sērija nu sasniegusi četrus mačus, kas ir sliktākais latviešu uzbrucēja rādītājs šosezon. Līdz šim Rūdolfs demonstrējis stabilu sniegumu, vidēji spēlē gūstot 0,46 punktus, bet garākā sērija bez gūtiem punktiem sastādīja trīs mačus.

Balcers laukumā atradās komandas pirmajā vārtu guvumā, kad mača ceturtajā minūtē vārtus guva čehu uzbrucējs Tomāšs Hertls. Turpinājumā „Sharks” nespēja dubultot pārsvaru, līdz otrā perioda ceturtajai minūtei kapitulējot trīs reizes. Pirmās trešdaļas vidū rezultātu izlīdzināja “Wild” uzbrucējs Niks Bonino, bet vēl divas ripas Martina Džounsa sargātajos vārtos raidīja Mets Zukarello un Zaks Parizē.

Noslēdzošās trešdaļas 14.minūtē “Sharks” vienus vārtus izdevās atgūt, ar golu mazākumā izceļoties Ēvanderam Keinam. Tomēr tas nespēja glābt glābt “Sharks” no zaudējuma, rezultātam uz tablo pēc spēles beigu signāla vēstot 2:3.

Liepājnieks šosezon 28 spēlēs guvis sešus vārtus un septiņas reizes rezultatīvi piespēlējis komandas biedru vārtu guvumos. Balcers iekrājis arī negatīvu lietderības koeficientu -1.

Sanhosē šonakt piedzīvoja ceturto neveiksmi pēc kārtas, savukārt Minesota pagarināja uzvaru sēriju līdz diviem maciem. “Sharks” ar 40 punktiem 43 spēlēs ieņem sesto vietu Rietumu divīzijā, no “play-off” zonas atpaliekot par četriem punktiem. Savukārt šīs nakts konkurente “Wild” ierindojas trešajā pozīcijā tajā pašā divīzijā.

Balcera pārstāvētā vienība nākamo maču aizvadīs jau rīt pulksten 03:00 pēc Latvijas laika, lūkojot revanšēties “Wild” par šonakt piedzīvoto zaudējumu. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.