Balcers tiek savainots, Girgensonam ilgākais spēles laiks šosezon (VIDEO)

26/11/2022 07:58
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Tampabejas “Lightning” ar rezultātu 5:2 apspēlēja Sentluisas “Blues” vienību.

Balcers uz ledus pavadīja vien 23 sekundes, jo pašā spēles ievadā iedzīvojās savainojumā. Pret latvieti pretinieks izpildīja spēka paņēmienu, pēc kura Balcers laukumā vairs neatgriezās. Šobrīd kļuvis zināms, ka latviešu hokejists guvis ķermeņa augšdaļas traumu un, kā norādījis “Lightning” galvenais treneris Džons Kūpers, tad,visticamāk, ka Balcers šajā izbraukumā tūrē vairs nespēlēs.

“Lightning” sastāvā šajā spēlē ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Breidens Points, bet trīsreiz rezultatīvi asistēja Ņikita Kučerovs. Vēl pa reizei atzīmējās Brendons Hagels, Alekss Killorns un Niks Pols. Zaudētājiem veiksmīgi bija Pāvels Bučņevičs un Džordans Kirū. Jāpiemin, ka “Blues” piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

Tikmēr citā mačā Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres” ar rezultātu 1:3 atzina Ņūdžersijas “Devils” pārākumu. Girgensons nospēlēja 14 minūtes un 30 sekundes, kas bija viņa ilgākais laiks šosezon. Šajā laikā latvietis pamanījās izdarīt vienu metienu, izpildīt vienu spēka paņēmienu, bloķēt vienu metienu, uzvarēt 50% iemetienu, kā arī maču noslēgt ar neitrālu lietderības koeficientu 0.

Visi vārti šajā cīņā tika gūti otrajā trešdaļā. “Devils” panākumu kaldināja Džeks Hjūzs, Jespers Bokvists un Tomāšs Tatars, bet “Sabres” labā vienīgos vārtus iemeta Viktors Olofsons. “Sabres” ar šo neveiksmi pārtrauca savu divu zaudējumu sēriju.