Balcers turpina AHL demonstrēt lielisku sniegumu un krāt punktus (VIDEO)

21/11/2019 07:14

Amerikas Hokeja līgā (AHL) lielisku sniegumu turpina demonstrēt latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš šonakt asistēja komandas vienīgajā vārtu guvumā un bija rezultatīvs jau trešajā spēlē pēc kārtas.

Balcera pārstāvētā Belevilas ”Senators” mājās ar 1:2 piekāpās Manitobas “Moose” un piedzīvoja otro zaudējumu pēdējos divos mačos pēc četru uzvaru sērijas pārtrūkšanas. Laukuma saimnieki abus vārtus ielaida jau cīņas pirmajās 15 minūtēs.

Latviešu uzbrucējs rezultatīvu piespēli nopelnīja pēdējās trešdaļas pirmajā minūtē, kad asistēja Džordana Švarca vārtu guvumā un palīdzēja Otavas ”Senators” sastāvā šosezon trīs spēles NHL aizvadījušajam uzbrucējam samazināt rezultāta starpību līdz minimumam.

Balcers šajā mačā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Pēc atgriešanās laukumā no NHL pirmssezonā pārbaudes mačā gūtā savainojuma viņš AHL ir aizvadījis tikai trīs spēles, taču visās no tām bijis rezultatīvs un sakrājis četrus punktus (3+1).

Tikmēr citā mačā Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto ”Marlies” mājās ar 2:1 papildlaikā uzveica Lavalas ”Rocket”, kuras rindās spēlē latviešu uzbrucējs Ņikita Jevpalovs.

Latviešu duelis laukumā gan šoreiz izpalika, jo Jevpalovs netika pieteikts šim mačam. Rubīns šoreiz nevienu reizi neapdraudēja sāncenšu vārtus, nopelnīja divas soda minūtes un pabeidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jevpalovs sezonas aizvadītajos 17 mačos ir guvis trīs vārtus un vienu reizi rezultatīvi asistējis partnerim. Savukārt Rubīns līdz šim aizvadītajās 12 spēlēs ir izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.