Balcers turpina būt precīzs, palīdzot “Barracuda” izcīnīt otro uzvaru divu dienu laikā

11/03/2018 08:55

Amerikas Hokeja līgā (AHL) punktus turpina krāt Rūdolfs Balcers, kurš šonakt guva savus sezonas 16.vārtus izpildīja 22.rezultatīvo piespēli, palīdzot Sanhosē “Barracuda” ar 4:0 mājās satriekt Matīsa Kivlenieka pārstāvēto Klīvlendas “Monsters”. Matīss šoreiz palika viesu komandas rezervē. Abas komandas jau tikās vakarnakt, arī toreiz pārliecinošu uzvaru svinot “Barracuda” (6:2), Balceram atzīmējoties ar tādu pašu statistiku (1+1).

Citās AHL spēlēs Teodora Bļugera Vilksbēras-Skrentonas “Penguins” saspringtā cīņā ar 2:1 tika galā ar Grandrapidas “Griffins”. Bļugers pēc uzvaras vārtiem iepriekšējā spēlē šoreiz palika bez punktiem. Sezonā kopumā latviešu uzbrucējam 53 mačos 32 punkti (14+18).

Kristers Gudļevskis Bridžportas “Sound Tigers” vārtos šonakt atvairīja 14 no 17 metieniem zaudējumā savā laukumā pret Līvalijas “Phantoms” (1:4). Kristers šosezon “Sound Tigers” vārtos stājies, vidēji ielaižot 2,68 ripas un atvairot 89,9% metienu.

ECHL ar 1+1 izcēlies Mārtiņš Dzierkals, bet viņa pārstāvētā Orlando “Solar Bears” viesos ar 7:1 sagrāva Grīnvilas “Swamp Rabbits”. Mārtiņš jau pirmā perioda otrajā minūtē atklāja rezultātu, bet spēles pēdējā minūtē rezultatīvi asistēja Adamam Filipsam, kurš uzstādīja mača gala rezultātu. Dzierkals šosezon sakrājis 31 (14+17) punktus.

Dienvidkarolīnas “Stingrays” rindās ar rezultatīvu piespēli šonakt izcēlās arī Kristofers Bindulis, kaldinot sava kluba pārliecinošo panākumu mājās pār Atlantas “Gladiators” – 5:0. Bindulis  aizvadītajos 34 mačos izcēlies ar 15 (4+11) punktiem.

Rietumu hokeja līgā (WHL) vārtus guvis Kristiāns Rubīns, taču viņa Medisinhetas “Tigers” izbraukumā ar 2:5 piekāpās Redīras “Rebels”. Latviešu aizsargs šosezon 57 mačos ticis pie 26 rezultativitātes punktiem (7+19).