Balcers turpina būt precīzs, palīdzot “Barracuda” izcīnīt otro uzvaru divu dienu laikā

11/03/2018 08:55

Amerikas Hokeja līgā (AHL) punktus turpina krāt Rūdolfs Balcers, kurš šonakt guva savus sezonas 16.vārtus izpildīja 22.rezultatīvo piespēli, palīdzot Sanhosē “Barracuda” ar 4:0 mājās satriekt Matīsa Kivlenieka pārstāvēto Klīvlendas “Monsters”. Matīss šoreiz palika viesu komandas rezervē. Abas komandas jau tikās vakarnakt, arī toreiz pārliecinošu uzvaru svinot “Barracuda” (6:2), Balceram atzīmējoties ar tādu pašu statistiku (1+1).

Citās AHL spēlēs Teodora Bļugera Vilksbēras-Skrentonas “Penguins” saspringtā cīņā ar 2:1 tika galā ar Grandrapidas “Griffins”. Bļugers pēc uzvaras vārtiem iepriekšējā spēlē šoreiz palika bez punktiem. Sezonā kopumā latviešu uzbrucējam 53 mačos 32 punkti (14+18).

Kristers Gudļevskis Bridžportas “Sound Tigers” vārtos šonakt atvairīja 14 no 17 metieniem zaudējumā savā laukumā pret Līvalijas “Phantoms” (1:4). Kristers šosezon “Sound Tigers” vārtos stājies, vidēji ielaižot 2,68 ripas un atvairot 89,9% metienu.

ECHL ar 1+1 izcēlies Mārtiņš Dzierkals, bet viņa pārstāvētā Orlando “Solar Bears” viesos ar 7:1 sagrāva Grīnvilas “Swamp Rabbits”. Mārtiņš jau pirmā perioda otrajā minūtē atklāja rezultātu, bet spēles pēdējā minūtē rezultatīvi asistēja Adamam Filipsam, kurš uzstādīja mača gala rezultātu. Dzierkals šosezon sakrājis 31 (14+17) punktus.

Dienvidkarolīnas “Stingrays” rindās ar rezultatīvu piespēli šonakt izcēlās arī Kristofers Bindulis, kaldinot sava kluba pārliecinošo panākumu mājās pār Atlantas “Gladiators” – 5:0. Bindulis  aizvadītajos 34 mačos izcēlies ar 15 (4+11) punktiem.

Rietumu hokeja līgā (WHL) vārtus guvis Kristiāns Rubīns, taču viņa Medisinhetas “Tigers” izbraukumā ar 2:5 piekāpās Redīras “Rebels”. Latviešu aizsargs šosezon 57 mačos ticis pie 26 rezultativitātes punktiem (7+19).

Pieslēgties

Dienas fokusā

11/08/2022 21:37

Miļuns: Var būt situācija, kad augusta beigās vai septembrī aizveras kādas piecas vai sešas halles

Latvijas ledus haļļu asociācijas vadītājs Ēriks Miļuns sarunā ar LSM.lv paudis viedokli, ka jau augusta beigās varētu aizvērties vairākas halles. “Ogrē bija pārdomas, liels jautājums bija “Inbox” un “Ozo” hallei,…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…