Balcers turpina būt rezultatīvs AHL

27/11/2017 08:37

Latviešu hokeja uzbrucējs Rudolfs Balcers ar gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli kaldināja Sanhose “Barracuda” uzvaru Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē. Balcera pārstāvētā vienība ar 5:3 (1:0, 0:3, 4:0) izbraukumā pārspēja Sandjēgo “Gulls”.

Balcers ar rezultatīvu piespēli atzīmējās komandas pirmajā vārtu guvumā, kad “Sharks” spēles pirmā perioda vidū atklāja rezultātu. Otrajā trešdaļā mājinieki spēja gūt trīs bezatbildes vārtus, bet izšķirošajā periodā “Sharks” veica vērienīgu ofensīvu un spēja atspēlēties.

20 gadus vecais Balcers guva pirmos vārtus trešajā periodā, panākdams 3:2. Tie latviešu uzbrucējam bija otrie vārti šajā sezonā. Balcers pa vārtiem meta četras reizes, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Balcers, kurš vasarā noslēdza trīs gadu (entry level) līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Sanhose “Sharks”, guvis divus vārtus un atdevis 12 rezultatīvas piespēles.

Latviešu vārtsargs Kristers Gudļevskis Bridžportas “Sound Tigers” uzvaru pēcspēles metienos pār Hēršijas “Bears” noskatījās no rezervistu soliņa. Kā zināms, Gudļevskis AHL klubā dala spēles laiku ar Krisu Gibsonu un spēle katru otro maču.

“Bears” rindās spēlēja Latvijas izlases aizsargs Kristofers Bindulis, kurš statistikas ailēs neatzīmējās.