Balcers turpina spēlēt otrajā maiņā, ”Senators” izcīna trešo uzvaru pēdējos četros mačos (VIDEO)

06/03/2020 05:35

Trešo uzvaru pēdējās četrās spēlēs Nacionālajā hokeja līgā () šonakt izcīnīja Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas ”Senators”, kas savā laukumā divreiz nonāca iedzinējas lomā mačā pret Ņujorkas ”Islanders” komandu, taču abās reizēs atspēlējās un beigu beigās svinēja panākumu ar 4:3.

spēlēja uzvarētāju otrajā virknējumā kopā ar Kolinu Vaitu un Bobiju Raienu. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 13 minūtes un 34 sekundes (minūti un 52 sekundes vairākumā), kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Balcers šosezon NHL laukumā līdz šim ir devies 12 mačos, kuros ir izcēlies ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

”Senators” maču uzsāka neveiksmīgi, jo pēc Balcera maiņas partnera Raiena noraidījuma jau trešās minūtes sākumā nonāca mazākumā un deviņas sekundes līdz tā beigām nonāca iedzinējas lomā. Saņemot piespēli uz pretinieku vārtu priekšu, Anderss Lī ceturtajā minūtē neviena netraucēts izdarīja metienu pa mājinieku vārtiem un izvirzīja ”Islanders” vadībā – 1:0.

Nedaudz vairāk nekā sešas minūtes līdz pirmās trešdaļas beigām Konors Brauns, esot izveicīgākais pretinieku vārtu priekšā pēc krievu aizsarga Ņikitas Zaiceva izdarītā metiena no distances, iebakstīja ripu ”Islanders” krievu vārtsarga Semjona Varlamova sargātajā cietoksnī un panāca izlīdzinājumu (1:1), bet otrā perioda sākumā Metjū Barzals atguva viesiem vadību – 2:1.

”Senators” gan nepalika pretiniekiem atbildi parādā un guva trīs vārtus pēc kārtas. Vispirms dānis Mikaels Bedkers, pamatlaika vidū sodot pretiniekus par paviršu spēli, mazākumā panāca neizšķirtu (2:2). Četras ar pusi minūtes vēlāk, parādot savas ātruma dotības un nodemonstrējot savu lielisko individuālo meistarību, Entonijs Dukleirs izvirzīja Otavu jau vadībā – 3:2. Savukārt 57. minūtē Breidijs Tkačuks ātrajā pretuzbrukumā dubultoja mājinieku pārsvaru (4:2).

Divas minūtes pirms pamatlaika beigām, saņemot piespēli no ņujorkiešu otro vārtu autora Barzala un izdarot spēcīgu metienu bez ripas apstādināšanas, aizsargs Raiens Puloks viesiem vienus vārtus atguva un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (3:4), tomēr pamatlaikā atlikušajās 120 sekundēs ”Islanders” neizdevās gūt ceturtos vārtus un izglābties no zaudējuma.

Līdz ar to ”Senators” izcīnīja trešo uzvaru pēdējos četros mačos un sagādāja pretiniekiem piekto zaudējumu pēc kārtas. Ar 66 spēlēs izcīnītiem 78 punktiem ņujorkieši šobrīd vēl saglabā septīto vietu Austrumu konferencē. Savukārt otavieši ar 68 mačos iegūtiem 60 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu Austrumu konferencē un tajā apsteidz vienīgi līgas šīs sezonas pārliecinoši vājāko komandu Detroitas ”Red Wings”.

Nākamo spēli ”Senators” aizvadīs pēc divām dienām (8. martā), kad, uzsākot piecu spēļu izbraukuma tūri, pulksten 2:00 viesosies pie vienas no Rietumu konferences vājākajām komandām Sanhosē ”Sharks”.