Balcers turpina uguņot AHL un gaidīt izsaukumu uz NHL (VIDEO)

24/11/2019 04:47

Amerikas Hokeja līgā (AHL) fantastisku sniegumu turpina demonstrēt latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers, kurš šonakt, gūstot vārtus un rezultatīvi asistējot komandas biedram, bija rezultatīvs piektajā no piecām šosezon aizvadītajām spēlēm.

Gūstot divus vārtus pirmajās deviņās minūtēs, Balcera pārstāvētā Belevilas ”Senators” viesos ar 2:1 uzveica Lehaiveli ”Phantoms” un svinēja otro uzvaru pēc iepriekšējā mačā pārtrauktās divu zaudējumu sērijas.

Latviešu uzbrucējs, izdarot lielisku piespēli, palīdzēja Aleksam Formentonam piektajā minūtē izskriet vienatnē ar pretinieku vārtsargu un atklāt mača rezultātu. Savukārt pēc nedaudz vairāk nekā trim minūtēm viņš pats saņēma ripu no Formentona un dubultoja komandas pārsvaru.

Balcers spēlēja ”Senators” pirmajā virknējumā, izdarot divus metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +2. Latvijas izlases uzbrucējs NHL pirmssezonā pārbaudes mačā gūtā savainojuma dēļ izlaida šīs sezonas sākumu, bet pēc atgriešanās laukumā demonstrē izcilu sniegumu.

Šosezon aizvadītajās piecās sezonas spēlēs Balcers ir guvis četrus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles. Turklāt latviešu uzbrucējs ir nopelnījis punktus visos piecos līdz šim aizvadītajos mačos.

Tikmēr citā spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Lavalas ”Rocket” atspēlēja divu vārtu deficītu pret Jutikas ”Comets”, taču nespēja otro reizi divu dienu laikā pārspēt šo komandu un mājās cieta ceturto neveiksmi pēdējās sešās cīņās (2:4).

Jevpalovs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un pabeidza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Latviešu centra uzbrucējs aizvadītajās 19 spēlēs šosezon ir nopelnījis piecus (3+2) punktus.

Piekto uzvaru pēc kārtas izcīnīja Latvijas izlases aizsarga Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto ”Marlies”, kas guva četrus vārtus laika posmā no 22. līdz 42. minūtei un savā laukumā ar 4:2 apspēlēja Manitobas ”Moose”.

Rubīns gan netika pieteikts šim mačam un līdz ar to šonakt laukumā nedevās. Latviešu aizsargs šosezon AHL ir aizvadījis 11 mačus, kuros izcēlies ar četras reizes rezultatīvi asistējis komandas biedriem.

Savukārt Springfīldas ”Thunderbirds” bez Latvijas izlases uzbrucēja Rodrigo Ābola palīdzības mājās ar 5:4 papildlaikā pārspēja Providensas ”Bruins” un svinēja ceturto panākumu pēdējās sešās spēlēs.

Ābols nesen tika izsaukts no ECHL uz AHL un dienu iepriekš aizvadīja pirmo maču kopš atgriešanās ”Thunderbirds” komandas sastāvā, taču tajā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2. Šosezon piecās AHL spēlēs viņš ir nopelnījis vienu rezultatīvu piespēli.