Balcers turpina uguņot AHL

18/12/2017 08:42

Latviešu uzbrucējs Rudolfs Balcers aizvadītajā naktī Amerikas hokeja līgā (AHL), pārstāvot Sanhose “Barracuda” vienību, izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, bet viņa pārstāvētā komanda mājās ar 3:2 uzveica Beikerfildas “Condors” vienību.

Balcers abus vārtus guva spēles otrajā trešdaļā, panākdams, vispirms 2:0, bet perioda septītajā minūtē uzbrucēja precīzais raidījums “Barracuda” izvirzīja pārliecinošā vadībā – 3:0.

20 gadus jaunais hokejists pa “Condors” vārtiem meta piecas reizes un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koefiientu “+1”. Šajā sezonā Balcers AHL laukumos izgājis 24 reizes, guvis piecus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē zaudējumu piedzīvoja uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Toronto “Marlies” komanda, kas savās mājās ar 1:5 atzina Manitobas “Moose” vienības pārākumu. Dzierkals, kurš AHL šajā sezonā aizvadīja tikai otro spēli, pa “Moose” vārtiem meta vienu reizi, bet spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bridžportas “Sound Tigers” pieteikumā nebija vartsargs Kristers Gudļevskis, kurš iepriekšējā spēlē iedzīvojies savainojumā. Bridžportas vienība papildlaikā ar 3:2 uzvarēja “Phantoms” hokejistus.