Balcers un Bļugers izceļas ar rezultatīvu sniegumu AHL

03/11/2018 09:04

Amerikas hokeja līgā (AHL) ar mainīgām sekmēm startējuši latviešu hokejistu pārstāvētie klubi. Rūdolfa Balcera Belvilas “Senators” ar 4:5 atzina Sirakūzu “Crunch” pārākumu, bet latviešu uzbrucējs izcēlās ar rezultatīvu piespēli, asistejot komandas ceturtajos gūtajos vārtos trešā perioda izskaņā.

Balcers divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bet divas minūtes pavadīja uz noraidīto soliņa, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Jaunās sezonas 11 mačos Balcers izcēlies ar deviņiem rezultativitātes punktiem, gūstot četrus vārtus un atdodot piecas rezultatīvas piespēles.

Ar rezultatīvu piespēli izcēlās arī Latvijas izlases uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Vilksbēras/Skratonas “Penguins” ar 5:3 uzveica Hartfordas “Wolf Pack”. Tedijs ar piespēli piedalījās komandas ceturtajos gūtajos vārtos, kad “pingvīni” vārtus guva vairākumā. Bļugers vienu reizi meta pa vārtiem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bļugers šajā sezonā laukumā devies astoņās AHL spēlēs, gūstot četrus vārtus un reizi rezultatīvi piespēlējot.

Latviešu vārtsarga Matīsa Kivlenieka pārstāvētā Klīvlendas “Monsters” ar 7:6 papildlaikā uzvarēja aizsarga Kristiana Rubīna Toronto “Marlies”. Tiesa, latviešu jaunais aizsargs Rubīns vēl debiju vienības rindās nepiedzīvoja. Kā zinams, vakar komanda pavēstīja, ka ar 20 gadus veco hokejistu parakstīts līgums.

Kivlenieks jau spēles pirmajā periodā ielaida četrus vārtus, bet pēc piektās ielaistās ripas otrā perioda vidusdaļā tika nomainīts.

Hēršijas “Bears” rindās nebija aizsargs Kristofers Bindulis.