Balcers un Bļugers parāda klasi, nospēlējot rezultatīvi savstarpējā mačā (VIDEO)

16/01/2022 08:04
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) savstarpēju spēli aizvadīja Rūdolfs Balcers un Sanhosē “Sharks” pret Teodoru Bļugeru un Pitsburgas “Penguins”. Šoreiz labāka izrādījās “Penguins”, kas uzvarēja pagarinājumā ar rezultātu 2:1.

Balcers uz ledus pavadīja 14 minūtes un 45 sekundes, kuru laikā guva vienus vārtus, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, divreiz bloķēja pretinieku metienu, nopelnīja divas soda minūtes, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Bļugers nospēlēja 15 minūtes un 23 sekundes, vienreiz rezultatīvi piespēlējot, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veicot vienu spēka paņēmienu, uzvarot divus no astoņiem iemetieniem, kā arī iegūstot pozitīvu +/- rādītāju +1.

Balcers pie sava trešā vārtu guvuma šosezon tika jau pirmā perioda astotajā minūtē, kad bija precīzs pēc Ērika Karlsona un Timo Meiera piespēlēm. Latviešu uzbrucējs darbojās pirmajā “Sharks” virknējumā. Tikmēr pēc nedaudz vairāk kā trīs minūtēm izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca “Penguins” hokejists Kriss Letangs, kuram rezultatīvi asistēja arī Bļugers.

Pamatlaika turpinājumā abām vienībām vārtus gūt neizdevās un uzvarētāja noteikšana bija jāatliek uz papildlaiku. Tajā jau 37. minutē precīzs bija “Penguins” uzbrucējs Džeiks Gencels, atnesot komandai panākumu.