Balcers un “Sharks” paliek “sausā” pret vienu no divīzijas līderiem (VIDEO)

01/05/2021 07:32
Rūdolfs Balcers

Šonakt Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē latviešu uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” viesos ar 3:0 piekāpās Kolorado “Avalanche”, pārtraucot divu uzvarēto spēļu sēriju.

Balcers šajā spēlē laukumā pavadīja 13 minūtes un 53 sekundes, no kurām minūti un 42 sekundes nospēlēja vairākumā, bet vēl 25 sekundes mazākumā. Latvietis neizdarīja metienus pa vārtiem, taču pielietoja vienu spēka paņēmienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu (0).

Liepājnieks šosezon 35 spēlēs guvis septiņus vārtus un deviņas reizes rezultatīvi piespēlējis komandas biedru vārtu guvumos. Balcers iekrājis arī pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Spēles rezultātu pirmā perioda 12.minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Gabriels Landeskogs, bet jau divas minūtes vēlāk pārsvaru uz tablo tubultoja Keils Makārs. Abi “Avalanche” vārti tika gūti komandai spēlējot skaitliskajā vairākumā. Mača otrajā periodā vārti netika gūti, bet pusotru minūti pirms spēles beigu signāla, punktu spēlei pielika somu uzbrucējs Miko Rantanens, raidot ripu tukšos “Sharks” vārtos.

Sanhosē, kas pirms šīs nakts spēles bija sasniegusi divu uzvaru sēriju, iepriekš divreiz pārliecinoši pārspējot Arizonas “Coyotes”, piedzīvoja pirmo neveiksmi kopš 25.aprīļa. “Avalanche”, savukārt, atgriezās uz uzvaru takas pēc pēdejos trīs mačos piedzīvotajiem zaudējumiem.

“Sharks” ar 45 punktiem 50 spēlēs ieņem 6.vietu Rietumu divīzijā, no “play-off” zonas atpaliekot par septiņiem punktiem. Savukārt šīs nakts konkurente “Avalanche”, par spīti pēdējos mačos piedzīvotajām neveiksmēm, ierindojas otrajā pozīcijā tajā pašā divīzijā.

Balcera pārstāvētā vienība nākamo maču aizvadīs jau rīt 2.maijā pulksten 03:00 pēc Latvijas laika, lūkojot revanšēties “Avalanche” par šonakt piedzīvoto zaudējumu. Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.