Balcers un “Sharks” pārtrauc trīs zaudējumu sēriju pret “Avalanche” (VIDEO)

06/05/2021 08:16
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Sanhosē “Sharks” ar 3:2 uzvarēja Kolorādo “Avalanche”, pārtraucot trīs zaudējumu sēriju. Iepriekšējos trīs mačos “Sharks” cieta neveiksmi tieši pret Kolorādo vienību.

Balcets uz ledus pavadīja 15 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem, izdarīja trīs spēka paņēmienus, vienreiz bloķēja pretinieku metienu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu “0”.

Pirmais periods noslēdzās bez gūtajiem vārtiem, bet otrajā trešdaļā pirmie divus vārtu iemeta “Avalanche”, kad precīzi bija Taisons Josts un Andre Burakovskis. Tikmēr 13 sekundes pirms perioda beigām Tomāšs Hertls vienus vārtus atguva.

Arī noslēdzošās 20 minūtes iesākās ar Hertla rezultatīvo metienu, panākot neižķirtu rezultātu. Trešdaļas vidū vairākumu realizēja aizsargs Ēriks Karlsons, nosakot dueļa gala rezultātu. “Sharks” regulārajā sezonā atlikušas trīs cīņas. Pirmā no tām gaidāma 8. maijā plkst. 5:30 pēc Latvijas laika pret Arizonas “Coyotes”.