Balcers un “Sharks” svin graujošu uzvaru pār “Canadiens” (VIDEO)

20/10/2021 06:34
Rūdolfs Balcers

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 5:0 sagrāva Monreālas “Canadiens” hokejistus. Sanhosē vienība pirmajās divās sezonas spēlēs svinējusi tikai uzvaras.

Balcers uz ledus pavadīja 14 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, bet izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Tāpat latvietis tikai 13 sekundes nospēlēja skaitliskajā vairākumā, bet minūti un 20 sekundes viņš darbojās mazākumā.

“Sharks” dominanci jau pirmajās četrās mača minūtēs iesāka Džonatans Dahlens, kurš bija precīzs divas reizes. Tikmēr pirmā perioda izskaņā trīs vārtu pārsvaru Sanhosē vienībai panāca Ēriks Karlsons. Dueļa turpinājumā skaitlisko vairākumu uzvarētājiem realizēja Timo Meiers un Kevins Labanks, savukārt Adins Hills “Sharks” vārtos tika galā ar visiem 21 pretinieku metienu.

Balceram šī ir ceturtā sezona pasaules spēcīgākajā līgā. Sezonas atklāšanas cīņā latviešu uzvbrucējs izcēlās ar vārtu guvumu. Starpsezonā pirms NHL paplašināšanās drafta “Sharks” Balceru iekļāva aizsargāto hokejistu sarakstā, vēlāk parakstot ar viņu divu gadu līgumu par 3,1 miljonu dolāru. Šajā sezonā latvietis nopelnīs 1,25 miljonus ASV dolāru, bet 2022./2023. gada sezonā – 1,85 miljonus dolāru.