Balcers un “Sharks” turpinās viesoties Ņujorkā un aizvadīs otro spēli divās dienās

03/12/2021 14:51
Rūdolfs Balcers

Gaidāmajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Rūdolfs Balcers un Sanhosē “Sharks” plkst. 2:00 pēc Latvijas laika tiksies ar Ņujorkas “Rangers” vienību. Šī latvieša pārstāvētajai vienībai būs otrā spēlē divās dienās, jo iepriekšējā naktī Sanhosē komanda spēkojās ar Ņujorkas “Islanders”. Spēles tiešraidi kā ierasts būs iespējams vērot platformā “Viaplay”.

Jau vēstīts, ka “Sharks” mačā pret “Islanders” nonāca iedzinējos jau otrajā minūtē, taču spēja atspēlēties un izcīnīt uzvaru papildlaikā ar 2:1. Balcers spēlēja “Sharks” otrajā virknējumā kopā ar saviem šīs sezonas ierastajiem partneriem – čehu Tomāšu Hertlu un krievu Aleksandru Barabanovu. Latvietis uz ledus pavadīja 18 minūtes un 38 sekundes (11 sekundes vairākumā), kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu (-1).

Balceram šajā sezonā ir divi vārti un astoņas piespēles 22 dueļos, kā arī iekrāts negatīvs lietderības koeficients -8. Viņa pārstāvētajā komandā labākais ir Timo Meiers, kurš sakrājis 24 (11+13) punktus. Tikmēr pie 20 (7+13) rezultativitātes punktiem ticis kapteinis Logans Kutūrs, bet 13 punktus savākuši divi hokejisti – čehs Tomāšs Hertls, kurš ieguvis astoņus vārtus un piecas rezultatīvas piespēles, bet zviedrs Ēriks Karlsons piecus vārtus un astoņas rezultatīvas piespēles.

“Rangers” sastāvā līdz šim rezultatīvākais bijis krievu uzbrucējs Artemijs Panarins, kurš izcēlies ar 23 (6+17) rezultativitātes punktus. Tikmēr aizsargs Adams Fokss atzīmējies ar četriem goliem un 18 rezultatīvām piespēlēm. Abām vienībām pašlaik ir aktīvas uzvaru sērijas, proti, “Sharks” svinējuši jau trīs, bet “Rangers” četrus panākumus pēc kārtas.