Balinskim divas piespēles pret Jāgra komandu, pie punktiem Čehijā tiek arī Bičevskis

31/10/2021 22:20
Uvis Jānis Balinskis

Latvijas aizsargs Uvis Jānis Balinskis svētdien asistēja divos vārtu guvumos, palīdzot viņa pārstāvētajai Litvīnovas “Verva” izcīnīt uzvaru Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē. Litvīnovas vienība mājas spēlē ar rezultātu 4:3 (3:1, 0:2, 1:0) pārspēja Kladno “Rytīrži”.

Balinskis asistēja pirmajos divos vārtu guvumos, no kuriem viens bija vairākumā. Aizsargs uz ledus pavadītajās 24 minūtes un sešās sekundēs arī divas reizes meta pa vārtiem un beidza spēli ar lietderības koeficientu -1.

Tikmēr uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav” viesos pagarinājumā ar 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) izcīnīja uzvaru pār Liberecas “Bili Tygri”. Latvijas uzbrucējas asistēja komandas otro vārtu guvumā. Šajā mačā viņš uz ledus pavadīja 22 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, uzvarēja vienā no sešiem iemetieniem, bloķēja trīs pretinieku metienus un beidza maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt uzbrucēja Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Plzeņas “Škoda” mājas spēlē ar rezultātu 6:3 (2:2, 3:0, 1:1) uzvarēja Prāgas “Sparta”. Dzierkals uz ledus bija 19 minūtes un divas sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un beidza spēli ar lietderības koeficientu +1.

Citā spēlē aizsarga Roberta Mamčica pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” izbraukumā ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) piekāpās Hradeckrālovas “Mountfield”. Mamčics uz laukuma bija 18 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un sakrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pēdējā spēlē uzbrucēja Roberta Bukarta un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Vītkovices “Ridera” mājās ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) izcīnīja uzvaru Pardubices “Dynamo”. Bukarts šajā mačā nespēlēja, taču Galviņš uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un sešās sekundēs trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem un beidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Škoda” ar 34 punktiem 19 spēlēs ir ceturtajā vietā, bet vietu zemāk ar 33 punktiem 19 spēlēs ir “Mlada Boleslav”. “Ridera” atrodas 11.vietā ar 25 punktiem 16 spēlēs, bet 13.vietu ar 22 izcīnītiem punktiem 18 spēlēs ieņem “Rytīrži”. “PSG Berani” ar astoņiem punktiem 19 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā. Ekstralīgā spēlē 15 komandas.