Balinskim rezultatīva piespēle zaudētā mačā

08/01/2021 21:34
Uvis Jānis Balinskis

Latvijas aizsargs Uvis Jānis Balinskis piektdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē, taču viņa un Oskara Cibuļska pārstāvētā Litvīnovas “Verva” komanda cieta zaudējumu. Litvīnovas hokejisti viesos ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās Hradeckrālovas “Mountfield”.

Balinskis ar rezultatīvu piespēli atzīmējās mača vidū, kad palīdzēja panākt 1:2. Viņš uz ledus pavadīja 22 minūtes un 30 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -2, bet Cibuļskis 18 minūtēs un 41 sekundē izpildīja trīs raidījumus pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un dueli noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

Tikmēr aizsargs Guntis Galviņš piektdien debitēja Ostravas “Vītkovice Ridera” komandā, latvieša jaunajai vienībai mājās ar 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) pārspējot uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvēto “Mlada Boleslav”.

Galviņš 15 minūtēs un 22 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu, bet Bičevskis uz ledus pavadīja 13 minūtes un 29 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja deviņos no 19 iemetieniem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

“Mlada Boleslav”, kas ar 55 punktiem 29 spēlēs ieņem ceturto vietu. Ralfa Freiberga pārstāvētā Brno “Kometa” vienība ar 41 punktu 28 spēlēs ieņem devīto pozīciju, “Verva” ar 32 punktiem 27 mačos atrodas desmitajā vietā, bet “Vītkovice Ridera” ar 31 punktu 28 dueļos ir 12.pozīcijā. Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas.