Balinskim zaudējums, Čukstem uzvara Čehijā, Mamčica rezultativitāte neglābj no neveiksmes Slovākijā

20/03/2023 23:01
Uvis Balinskis

Čehija

Šovakar Čehijas ekstralīgas 1/4 finālā zaudējumu piedzīvoja Uvis Balinskis un Libereces “Bili Tygri” komanda, kas ar 2:3 atzina “Mountfield” pārākumu. Rezultāts sērijā kļuvis neizšķirts 1-1.  Balinskis 18 minūtēs un 44 sekundēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieka raidījumu un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr uzvaru izcīnīja Tršinecas “Ocerlari”, kuras pieteikumā pirmo reizi šajā “play-off” izcīņā bija atrodams Kārļa Čukstes vārds. Aizsargs gan nedevās laukumā, taču “Ocelari” ar 3:2 pieveica Prāgas “Sparta” un sērijā panāca 1-1.

Slovākija

Ar rezultatīvu piespēli Slovākijas čempionāta 1/4 fināla mačā izcēlās Roberts Mamčics, taču tas neglāba viņa pārstāvēto “Nove Zamky” no zaudējuma pret “Zvolen” (2:4). Latviešu aizsargs asistēja komandas pirmajā golā. “Nove Zamky” nonākusi viena soļa attālumā no sezonas beigām – “Zvolen” sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 3-1.

Zviedrija

Zviedrijas pēc spēka otrās jeb “Allsvenskan” līgas 1/4 finālā “sausā” palika Georgs Golovkovs un “Sodertalje” komanda, kas izbraukumā ar 0:2 piekāpās “Mora” un sērijā nonāca iedzinējos ar 0-2. Golovkovs nepilnās 11 minūtēs nopelnīja vienu noraidījumu.