Balinskis: Asumi dod papildus jaudu un enerģiju, šī bija kā “play-off” spēle

22/12/2018 20:48

Jau vēstīts, ka šodien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā Helsinkos zaudējumu pagarinājumā ar rezultātu 2:3 pret vietējo “Jokerit” piedzīvoja Rīgas “Dinamo”.

Rīdzinieki tādējādi četru izbraukuma spēļu sēriju noslēguši ar diviem panākumiem un diviem zaudējumiem, ar 40 cīņās iekrātiem 37 punktiem joprojām atrodoties aiz Rietumu konferences “play-off” zonas. Tikmēr “Jokerit”, kam šodien palīdzēt nevarēja savainojumu guvušais latviešu vārtsargs Jānis Kalniņš, ar 57 punktiem 40 mačos rietumos atpaliek tikai no Sanktpēterburgas SKA un Maskavas CSKA.

“Šodien aizvadījām labu spēli. Veidojām momentus. Parādījām labu pašatdevi. Nedaudz pietrūka, lai iegūtu divus punktus,” pēc mača atzina “Dinamo” aizsargs Uvis Balinskis, kurš ar rezultatīvu piespēli asistēja Laurim Dārziņam viesu otrajā vārtu guvumā.

Mačs aizritēja ar asumiem, abām komandām kopā iekrājot 42 soda minūtes, turklāt jau spēles ievadā cimdus nometa rīdzinieks Koltons Gilīss un “Jokerit” pārstāvis Olivers Lauridsens.

“Asumi ir daļa no spēles, kas hokejā ļoti labi iederas. Tas dod vēl papildus jaudu un enerģiju. Šī bija kā “play-off” spēle. Abas komandas neko otrai neatļāva.”

“Dinamieši” izbraukuma sērijas otrajā mačā otrdien ar 1:2 piekāpās Minskas “Dinamo”, izšķirošos vārtus zaudējot cīņas priekšpēdējā minūtē. Savukārt pirms divām dienām Ģirta Ankipāna padotie reabilitējās ar negaidītu uzvaru pagarinājumā (3:2) pār SKA.

“Nebūtu tās neveiksmīgās spēles Minskā, varētu izbraukumu novērtēt kā ļoti labu. Pusi no iespējamajiem punktiem ieguvām, kas ir labs rādītājs. Šādi spēlēt jāturpina arī mājās un uzvaras būs.”

“Dinamo” tagad priekšā trīs mājas spēļu sēriju, kas sāksies 26. decembrī ar dueli pret Ņižņekamskas “Neftekhimik”.

Izmantotie resursi: Dinamo Rīga