Balinskis iemet vārtus pret Galviņa klubu

29/01/2021 22:11
Uvis Jānis Balinskis

Latvijas aizsargs Uvis Balinskis piektdien guva vārtus Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē, taču neglāba Litvīnovas “Verva” komandu no zaudējuma. Balinska un Oskara Cibuļska pārstāvētā Litvīnovas komanda viesos ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) atzina Gunta Galviņa pārstāvētās Ostravas “Vītkovice Ridera” pārākumu.

Balinskis vārtus guva 56 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad ar tālu metienu caururba priekšā sastājušos hokejistu pūli un panāca 2:3. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 21 minūti un astoņas sekundes, kuru laikā piecas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Cibuļskis 17 minūtēs un septiņas sekundēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem un divus spēka paņēmienus, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta, bet Galviņš 21 minūtē un 50 sekundēs pielietoja vienu spēka paņēmienu un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderību +2.

Citā mačā zaudējumu cieta uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav”, kas mājās ar 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) piekāpās Karlovi Vari “Energie” vienībai. Bičevskis laukumā pavadītajās 15 minūtēs un 56 sekundēs atzīmējās ar vienu spēka paņēmienu, uzvarētiem deviņiem no 22 iemetieniem un neitrālu lietderības koeficientu. Savukārt aizsarga Ralfa Freiberga piektdien nebija pieteikumā, kamēr viņa pārstāvētā Brno “Kometa” viesos ar 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) zaudēja Tršinecas “Ocelārži” hokejistiem.

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā ir “Mlada Boleslav”, kas ar 67 punktiem 37 spēlēs ieņem piekto vietu. “Kometa” vienība ar 50 punktiem 37 spēlēs ieņem devīto pozīciju, “Verva” ar 47 punktiem 37 dueļos ir desmitā, bet “Vītkovice Ridera” ar 46 punktiem 37 cīņās atrodas 11.vietā. Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas.