Balinskis ilgi negaida un jau otrajā spēlē pēc izsaukšanas uz NHL tiek pie punkta

24/03/2024 06:55
Uvis Balinskis

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Uvis Balinskis un Floridas “Panthers” ar rezultātu 3:4 pēcspēles metienos atzina Ņujorkas “Rangers” pārākumu.

Balinskis uz ledus pavadīja 20 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šis bija Balinska trešais punkts NHL karjerā, viņš šosezon 2o spēlēs ticis pie trīs (1+2) punktiem. Tāpat jāatzīmē, ka šajā uzvarā viņam bija trešais lielākais spēles laiks starp “Panthers” aizsargiem.

Latvijas aizsargs rezultatīvi asistēja Floridas otrajā vārtu guvumā, kad 21. otrā perioda sekundē precīzs bija somu uzbrucējs Ētu Loustarinens, kurš uz rezultāta tablo panāca 2:0 “Panthers” labā.

Tikmēr ar vārtiem un rezultatīvu piespēli “Panthers” rindās atzīmējās Metjū Tkačaks un Kārters Verhegs. Savukārt uzvarētājiem trīs rezultatīvas piespēles Vinsenta Troučeka rēķinā, bet divi precīzi metieni pamatlaikā Artēmija Panarina kontā, kurš realizēja arī uzvaru nesošo pēcspēles metienu. Vēl “Rangers” labā izcēlās aizsargs Adams Fokss.