Balinskis par atrašanos “Panthers” rezervē: Cenšos komandai palīdzēt ar pozitīvismu

21/06/2024 13:59
Nokopēts
Uvis Balinskis

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Floridas “Panthers” aizsargs Uvis Balinskis sarunā ar “Latvijas Televīziju” komentējis savu rezervista statusu, kā arī atskatījies uz 2023./2024. gada sezonu.

Jau vēstīts, ka pašlaik norisinās Stenlija kausa fināls, kurā spēlē Balinska pārstāvētā “Panthers” un Edmontonas “Oilers”. Ja pirmajos trīs mačos pārāka bija Floridas vienība, tad sērijas turpinājumā Kanādas klubs tika pie diviem panākumiem, taču “Panthers” joprojām ir vadībā ar 3-2.

“Forši būt kopā ar komandu, kaut kādā ziņā viņiem palīdzēt, ar pozitīvismu, vismaz ar kaut ko. Esmu priecīgs, ka varu būt ar komandu, diezgan patīkami. Mēs slidojam kopā ar komandu, pēc treniņa vēl paliekam, paslidojam ilgāk, pastrādājam. Bet tā viss ir kopā ar komandu – ceļošana, sapulces, lieki mēs īsti nejūtamies,” uzsver latvietis.

“Gads ir labāks nekā biju cerējis. Jauns līgums, daudz vairāk spēles NHL nekā biju domājis, fināls – viss uzreiz. Es pat teiktu, ka pat ļoti labi viss ir iznācis. Sākumā bija pagrūti, kad tevi nosūta uz AHL, bet pāris mēneši tur nāca tikai par labi, jo treneri un spēlētāji tur man palīdzēja. Pats jūtu sezonas beigās, kad mani pasauca atpakaļ, ka esmu pārliecinošāks spēlētājs. AHL palīdzēja norūdīties un pierast pie Ziemeļamerikas hokeja,” pārliecināts Balinskis.

Lai arī aizsargs laukumā nav devies nevienā “play-off” mačā, treneri uzsver, ka jābūt gatavam jebkurā brīdī. “Sākumā treneri katru dienu atgādināja, ka tu nekad nevari zināt, kad tas var notikt tagad, rīt, vienmēr jābūt gatavam. Uz beigām ir savādāk, jo ir jau pēdējās spēles, bet tāpat jābūt gatavam.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām