Balinskis turpina rādīt lielisku sniegumu Čehijā

15/01/2021 22:45
Uvis Jānis Balinskis

Latvijas aizsargs Uvis Jānis Balinskis piektdien atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē, taču ar to nebija gana, lai viņa pārstāvētā Litvīnovas “Verva” komanda svinētu uzvaru. Litvīnovas hokejisti savā laukumā ar 3:5 (1:2, 2:2, 0:1) atzina Prāgas “Sparta” vienības pārākumu.

Balinskis šajā spēlē uz ledus pavadīja 18 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Viņa komandasbiedrs Oskars Cibuļskis 19 minūtēs un 51 sekundē atzīmējās ar trim spēka paņēmieniem un negatīvu lietderību -1.

Tikmēr ar vienu rezultatīvu piespēli izcēlās aizsargs Ralfs Freibergs, kura pārstāvētā Brno “Kometa” izbraukumā ar 3:2 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā guva virsroku pār Liberecas “Bili Tygri”. Freibergs spēlēja 14 minūtes un 38 sekundes, dueli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tāpat uzvaru svinēja aizsargs Guntis Galviņš un viņa pārstāvētā Ostravas “Vītkovice Ridera”, kas mājās 4:3 (1:1, 2:2, 1:0) uzveica Plzeņas “Škoda”. Galviņš spēlēja 19 minūtes un 21 sekundi, pielietojot vienu spēka paņēmienu un cīņu pabeidzot ar neitrālu lietderību.

Turpretī zaudējumu cieta uzbrucējs Māris Bičevskis un “Mlada Boleslav”, kas viesos ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā piekāpās Pardubices “Dynamo”. Bičevskis uz ledus pavadīja 13 minūtes un 40 sekundes, divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja astoņos no 15 iemetieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

No latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk turnīra tabulā ir “Mlada Boleslav”, kas ar 62 punktiem 32 spēlēs ieņem otro vietu, apsteidzot “Ocelārži”. “Kometa” vienība ar 46 punktiem 31 spēlēs ieņem devīto pozīciju, “Vītkovice Ridera” ar 37 punktiem 31 dueļos ir 11.pozīcijā, bet “Verva” ar 35 punktiem 31 mačā atrodas 12.vietā. Čehijas ekstralīgā šosezon spēlē 14 komandas.