Balinskis: Varbūt cilvēki līdz galam neticēja, bet pēc Čehijas spēles saprata, ka varam to izdarīt

31/05/2023 09:54
Nokopēts
Uvis Balinskis

Latvijas izlases hokejists Uvis Balinskis sarunā raidījumā “Rīta Panorāma” atskatījies uz aizvadīto pasaules čempionātu, kā arī uz emocijām, izcīnot bronzas medaļu.

Jau vēstīts, ka Latvijas hokeja izlase svētdien pieveica ASV izlasi, izcīnot pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļu. Šilovs tika atzīts par šī pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu.

“Ja godīgi, es joprojām vēl nevaru noticēt līdz pat šim rītam. Tas, kas darījās lidostā rītā, kad mēs atlidojām mājas, bija vārdiem neaprakstāmi. Es savā dzīvē nekad nebiju iedomājies, ka es kaut ko tādu varēšu sasniegt. Varbūt čempionāta sākumā nebija tas labākais starts, varbūt arī cilvēki līdz galam mums neticēja, bet pēc Čehijas spēles arī cilvēki saprata, ka mēs varam to izdarīt,” atzina Balinskis.

“Manuprāt, šogad tas kolektīvs bija tāds, ka pilnīgi visi viens otru uzmundrināja, un arī ar visiem bloķētajiem metieniem un visu, kas notika laukumā, visi tik ļoti viens par otru cīnījās. Kaut kas tāds nebija redzēts starp mums,” izteicās hokejists. “Turnīra laikā es nekad nebiju tik labi juties ar to fanu atbalstu, pēc tām spēlēm, kas bija Rīgā, ar tām emocijām, kas bija, pat īsti nelikās, ka tu esi noguris.”

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām