Baltaitim EČ junioriem 25.vieta 50 metru peldēšanā tauriņstilā

09/07/2022 13:18
Peldbaseins - Sportazinas.com

Latvijas sportists Ārons Tods Baltaitis sestdien Rumānijā Eiropas junioru čempionātā peldēšanā 50 metros tauriņstilā ierindojās 25.pozīcijā. Baltaitis baseinu pārpeldēja 25,10 sekundēs, no labākā laika autora čehu sportista Daniela Gracika atpaliekot 1,21 sekundi un ieņemot 25.vietu 47 sportistu vidū.

Reds Rullis ar rezultātu 25,61 ierindojās 39.vietā, bet Ronens Kermans ar 26,08 sekundēs pārpeldētu baseinu – 41.vietā. 100 metros uz muguras Baltaitis ieņēma 45.vietu 57 sportistu konkurencē. Viņš finišēja pēc 58,31 sekundes, no labākā rezultāta autora poļa Ksaverija Masjuka atpaliekot 4,16 sekundes un pusfinālā neiekļūstot.

100 metros brīvajā stilā labākais no Latvijas peldētājiem bija Kristaps Miķelsons, kurš baseinu abos virzienos pārpeldēja 52,22 sekundēs, no labākā laika uzrādītāja brita Džeikoba Vitla atpaliekot 2,92 sekundes un ieņemot 51.vietu 69 sportistu vidū. 59.vietu ieņēma Rullis (52,72), 59. – Kermans (52,97) un 65.vietu – Jegors Mihailovs (54,21). Pusfinālā visās distancē iekļuva 16 ātrākie peldētāji.

4×200 metru brīvā stila stafetē Latvijas četrinieks (Miķelsons, Mihailovs, Rullis, Kermans) distanci veica septiņās minūtēs un 54,61 sekundē, ierindojoties pēdējā – 14.vietā un finālā neiekļūstot. Jau ziņots, ka 200 metru kompleksajā peldējumā Miķelsonam izdevās iekļūt pusfinālā, noslēgumā izcīnot 16.vietu.

Latviju čempionātā pārstāv pieci jaunie sportisti – Kristaps Miķelsons, Ronens Kermans, Jegors Mihailovs, Reds Rullis un Ārons Tods Baltaitis. Sacensības beigsies 10.jūlijā