Baltijas čempionātā vieglatlētikā triumfē Latvijas jaunieši, juniori iegūst otro vietu

Latvijas jauniešu un junioru vieglatlētikas komanda
Latvijas jauniešu un junioru vieglatlētikas komanda | Foto: LVS

Baltijas komandu čempionātā vieglatlētikā nedēļas nogalē Pērnavu uzvaru izcīnīja Latvijas jauniešu komanda, bet juniori ieņēma otro vietu aiz Igaunijas, svētdien ziņoja Latvijas Vieglatlētikas savienība ().

Latvijas jauniešu jeb U-18 komanda uzvarēja tāpat kā pirms gada. Igauņi šoreiz tika pārspēti par nieka trim punktiem, Latvijai sakrājot 260, bet Igaunijai – 257 punktus. Uzvaru 74 disciplīnu sacensībās finišā nodrošināja Latvijas uzvaras 4×400 metru un jauktajā stafetē.

Junioru jeb U-20 sacensībās gavilēja igauņi, kuri tikai par punktu apsteidza latviešus – 271 punkts pret 270 punktiem.

15 reizes latvieši kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena, lai saņemtu zelta medaļu – viņu vidū seši juniori un deviņi jaunieši. 14 reizes tika izcīnīta otrā vieta (7+7), bet 11 reizes – bronzas medaļa (5+6).

14 reizes Latvijas vieglatlēti sasniedza sezonas labāko rezultātu Latvijā savā vecuma grupā, bet trīs rezultāti ir Latvijas sezonas labākā rezultāta godā arī starp pieaugušajiem. Tas pa spēkam bija Martai Marksai 100 metru barjerskriešanā ar laiku 14,00 sekundes, Agatei Caunei 3000 metru skrējienā ar laiku desmit minūtes  un 1,20 sekundes un Vinetai Krūmiņai diska mešanā – 43,63 metri.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par