Baltijas handbola līgas finālčetrinieka turnīrs notiks Klaipēdā

07/04/2021 13:06

Plānots, ka Baltijas Handbola līgas finālčetrinieka turnīra spēles norisināsies pēc “burbuļa” principa Klaipēdā, informē Latvijas Handbola federācija.

Aizvadītajā nedēļas nogalē regulārais čempionāts noslēdzās Baltijas handbola līgā un noskaidrotas četras komandas, kas sacentīsies “Final 4” formātā. Plānots, ka šīs spēles visas norisināsies pēc “burbuļa” principa Klaipēdā. “Final 4” iekļuvušas trīs komandas no Lietuvas, kā arī viena no Igaunijas. Latvijas komandas šajā sarakstā nav, jo Covid-19 ierobežojumu dēļ visas Latvijas komandas bija spiestas pārtraukt spēles šajā līgā.

Pēc regulārā turnīra kā pirmie ar kopumā izcīnītiem 40 punktiem pabeidzas Viļņas “Šviesas” komanda, kas līdz ar to pusfinālā cīnīsies ar vēl vienu Lietuvas handbola komandu, ceturtās vietas īpašnieci, Alītas “Varsa-Stronglasas”. Savukārt, otrajā pusfinālā par iekļūšanu finālā sacentīsies Artūra Meikšāna pārstāvētais Igaunijas handbola klubs Pilvas “Serviti” un Klaipēdas “Dragunas”.

Šajā sezonā Baltijas handbola līga mainīja savu formātu. No atvērta turnīra, kurā var piedalīties ne tikai Baltijas valstu komandas, bet arī vēsturiski tādas kā Somija, Baltkrievija un Ukraina, tā kļuva par pilnvērtīgu līgu, kurā piedalās tikai katras Baltijas valstu labākās četras komandas.

Tomēr vīrusa dēļ šīs līgas reorganizācijas pirmā sezona nonāca grūtā situācijā un līgas vadībai bija jāpieņem daudzi smagi lēmumi, kas ietekmēja kopējos rezultātus un tādējādi līdz galam neiegūstot skaidrību, kura tad šobrīd ir spēcīgākā Baltijas handbola vīriešu komanda.

Piemēram, Latvijas handbola komandas Covid-19 ierobežojumu dēļ aizvadīja tikai spēles sasvstarpēji Latvijā, izņemot Dobeles “Tenax”, kas vēl paspēja aizvadīt divas spēles izbraukumā uz Igauniju. Līdz ar to visām Latvijas komandām tika piešķirti tehniskie zaudējumi par spēlēm, kuras tās vēl nespēja aizvadīt.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
30/11/2021 07:19

Porziņģis traumas dēļ pamet maču, “Mavericks” atzīst “Cavaliers” pārākumu (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Kristaps Porziņģis un Dalasas “Mavericks” ar rezultātu 96:114 atzina Klīvlendas “Cavaliers” pārākumu. Porziņģis priekšlaicīgi pameta mača, jo ieguva labās potītes savainojumu. Arī pirms traumas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…