Baltijas sieviešu līgā volejbolā medaļas dalīs jau šomēnes

09/02/2021 14:49

“Credit24” meistarlīgā labākās vīriešu komandas “play-off” turnīrā medaļniekus noskaidros aprīlī, bet Baltijas līgā sievietēm uzvarētājas kļūs zināmas jau februāra beigās, vēsta Latvijas volejbola federācija (LVF).

Kļuvuši zināmi datumi, kuros šosezon spēcīgākās Baltijas valstu mēroga komandas cīnīsies par medaļām. “Credit24” meistarlīgā līdz šī mēneša beigām noslēgsies pamatturnīrs, bet par medaļām komandas spēkosies no 7. līdz 17. aprīlim. Vispirms ceturtdaļfinālos līdz divām uzvarām četri komandu pāri noskaidros finālčetrinieka dalībniekus, bet izšķirošās cīņas plānotas 16. un 17. aprīlī.

Pa vidu pamatturnīram un izslēgšanas spēlēm spēcīgākie Latvijas klubi mēneša laikā no 4. marta līdz 3. aprīlim sadalīs godalgas Latvijas čempionātā. Vispirms “Credit24” komandas pusfinālos līdz divām uzvarām noskaidros lielā un mazā fināla dalībniekus, bet no 20. marta sāksies cīņas par zelta un bronzas medaļām.

Visātrāk medaļu ieguvēji kļūs zināmi sievietēm Baltijas līgā. Izšķirošās spēles ieplānotas no 26. līdz 28. februārim. Pagaidām Tartu plānota astoņu komandu dalība triju dienu finālturnīrā, taču pārrunas ar komandām un labākā turnīra izspēles risinājuma meklējumi vēl turpinās. Ir zināms, ka no Latvijas komandām izšķirošajās cīņās plāno piedalīties RVS/LU vienība, kas ir apstiprinājusi savu dalību finālturnīrā. Savukārt pārējās Latvijas komandas apstiprināt savu dalību var līdz 15.februārim.

Latvijas čempionāta sievietēm norise būs atkarīga no komandu skaita, kuras būs gatavas turpināt cīņas pēc 6. aprīļa, līdz kuram pagaidām Latvijā noteikta ārkārtējā situācija.

LVF

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…