Baltijas volejbola līgā čempionu nenoskaidros

0
58
Volejbols, sportazinas.com
Jēkabpils Lūši pret RTU/Robežsardzi | Foto: LVF

Latvijas un Igaunijas volejbola federācijas pieņēma lēmumu par “Credit24” meistarlīgas turnīra pabeigšanu, sacensības apturot un uzvarētāju nenoskaidrojot.

Igaunijas Volejbola federācija ierosināja 2019./2020. gada sezonas sacensības pārtraukt un čempionu nepasludināt, Latvijas Volejbola federācijai (LVF) piekrītot šādam risinājumam.

Lēmums pieņemts, ņemot vērā ārkārtas situācijas izsludināšanu abās valstīs koronavīrusa “Covid-19” dēļ, sporta arēnu slēgšanu un ierobežotās treniņu iespējas, draudus veselībai, kā arī neparedzamās vīrusa epidēmijas termiņa beigas.

Abām federācijām pirmajā vietā ir rūpes par spēlētājiem, treneriem, komandu personālu un skatītājiem. Tāpēc Sāmsalā paredzētās finālčetrinieka sacensības šosezon nenotiks.

Ceturtdaļfinālā bija iekļuvuši trīs Latvijas klubi – Jēkabpils “Lūši”, Rīgas RTU/”Robežsardze” un “Biolars”/Jelgava. Pusfinālā iekļuva vien jēkabpilieši, paveicot to otro reizi komandas vēsturē. Pusfinālā 13. martā “Jēkabpils Lūšiem” bija jāspēlē ar Arta Caica pārstāvēto “Saaremaa”, bet Tartu “Bigbank” – ar Tallinas “Selver”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par