Baltkrievijas prezidents Lukašenko: Minskas “Dinamo” nav vajadzīgi leģionāri no visas pasaules

Aleksandrs Lukašenko, sportazinas.com
Aleksandrs Lukašenko | Foto: tellerreport.com

Baltkrievijas prezidents sarunā ar medijiem dalījies iespaidos par Kontinentālās hokeja līgas () komandas Minskas “Dinamo” sastāva komplektēšanu nākamaji sezonai.

Lukašenko izteica savas domas: “Komandā ir jābūt daudz vietējiem spēlētājiem, īpaši jaunajiem. Protams, trīs līdz četri leģionāri arī der. Vārtsargu līnija mums nav spēcīga, bet tā nebūtu, ja tajos stāvētu vietējie vārtu vīri.”

“Katram ir divas rokas, divas kājas un galva – gan krieviem, gan kanādiešiem, gan amerikāņiem, gan arī baltkrieviem. Visi grib spēlēt un pelnīt naudu un tas nav grēks. Uzskatu, ka mums nav jāvelk leģionāri no visas pasaules uz Minskas “Dinamo”,” piebilda Baltkrievijas prezidents.

Martā Minskas “Dinamo” aizvadīja trīs spēļu sēriju pret Baltkrievijas hokeja ekstralīgas izlasi, kurās minksieši izcīnīja divas uzvaras ar 4:3 un 2:1 un piedzīvoja vienu zaudējumu ar 2:4.

Lukašenko par šo sēriju izteicās: “”Dinamo” nerādīja tādu sniegumu, kādu demonstrēja pagājušajā sezonā. Jā, bija vairāki savainotie spēlētāji, bet spēles būtība parādīja, ka jaunie hokejisti ir gatavi cīnīties.”

Baltkrievijas galvaspilsētas klubs šosezon otro gadu pēc kārtas nespēja sasniegt Gagarina kausa izcīņu, kaut arī “Dinamo” finansiālā rocība nebūt nav no vājākajām.

Minskas “Dinamo” aizvadītajā KHL sezonā 62 spēlēs 17 uzvaras, piedzīvoja 45 zaudējumus un kopā sakrāja 42 punktus, kas bija otrs sliktākais rādītājs Rietumu konferencē un otrs sliktākais rādītājs visā KHL.

Lukašenko jau iepriekš kritizējis Minskas “Dinamo” blāvo sniegumu, izteikdamies, ka spēlētāju algas tikšot krietni samazinātas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par