Banki: Godīgi sakot, nevarēju atteikties no “Virtus” piedāvājuma

23/09/2023 13:23
Nokopēts
Luka Banki

Latvijas izlases un Itālijas basketbola kluba Boloņas “Virtus” galvenais treneris Luka Banki sarunā ar “Eurohoops” atklājis, kā pieņēmis lēmumu pieņemt darbu Itālijas vienībā.

Jau vēstīts, ka īsi pirms sezonas sākuma “Virtus” veica trenera maiņu, Spānijas izlases stūrmani Serdžo Skariolo nomainot pret Latvijas izlases galveno treneri Luku Banki. Par iemeslu tika minēta nievājošā attieksme no itāļu trenera, kurš kritizēja kluba vadību par sastāva izvēli, savukārt pats Skariolo pat pauda gatavību vēsties tiesā.

“Nopietni domāju, ka šajā sezonā nepieņemšu nevienu darba piedāvājumu. Neskatoties uz to, ka iepriekš varēju apvienot darbu klubā un Latvijas izlasē,” atzina Banki. “Nevar atteikt, ja zvana “Virtus”. Uzreiz piekritu šim piedāvājumam.”

“Šī “Virtus” komanda ir talantīga un ar potenciālu, kas saskarsies ar svarīgu izaicinājumu – spēlēt gan Itālijas A sērijā, gan Eirolīgā. Tas nav viegli, taču, godīgi sakot, nevarēju atteikties. Šobrīd nevaru aizbildināties, ka nepiedalījos komandas veidošanas procesā. Ikviens, kurš nokomplektēja sastāvu vēlējās to padarīt konkurētspējīgu. Man tikai atliek ieliet degvielu un pagriezt atslēgu, lai tā sāktu darboties. Ir sliktāki darbi par šo,” izteicās Banki.

Dīvainības Boloņā – par Banki palīgu kļūs savulaik Strasbūrā pret itāli nomainītais speciālists

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
6.48
4.56
1.55
1.66
4.66
4.97
4.5
3.9
1.72
3.64
3.85
2.06
1.26
5.75
11.5
1.26
6.25
9.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām