Banki kritizē Eirolīgas formātu, līgas zvaigzne iebilst

29/01/2024 17:35
Nokopēts
Luka Banki un Maiks Džeimss

Latvijas basketbola izlases un ULEB Eirolīgas kluba Boloņas “Virtus” galvenais treneris Luka Banki preses konferencē pēc aizvadītās Itālijas A sērijas spēles kritizējis Eirolīgas turnīra formātu.

Jau vēstīts, ka vakar Banki vadītā Boloņas “Virtus” ar Rihardu Lomažu rezervē savā laukumā ar 101:89 uzveica “Napoli” basketbolistus. “Mēs katru dienu ejam uz priekšu pakāpeniski un izrēķinām visus riskus. Šis formāts nogalina spēli un apdraud spēlētāju veselību, tāpēc mums vajadzētu par to aizdomāties, bet nezinu, vai kāds šo klausīsies,” izteicās Banki. “Mums priekšā ir svarīgas sacensības, bet mums ir skaidri jāanalizē situācija plašākā nogrieznī jeb gandrīz 80 spēļu sezonā.”

Tikmēr uz Banki viedokli atbildējis “Monaco” un visas Eirolīgas zvaigzne Maiks Džeimss. “Man patīk treneris Banki, bet nevaru viņam piekrist. Tu starpsezonā sagatavo savu ķermeni un pastiprini to sezonas laikā. Ieguldi darbu un ķermenis uz to atbildēs. Protams, ka vienmēr ir izņēmumi, bet pavisam nedaudz.”

“Virtus” šobrīd Itālijas A sērijā ierindojas trešajā pozīcijā ar 13 uzvarām un pieciem zaudējumiem, arī Eirolīgas tabulā Boloņas klubs atrodas trešajā pozīcijā ar 15 panākumiem un astoņām neveiksmēm.


logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām