Banki novēl Latvijas līdzjutējiem laimīgu Jauno gadu un atgādina, ka misija vēl nav izpildīta

30/12/2023 11:10
Nokopēts
Luka Banki

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki uzrakstījis vēstuli Latvijas faniem, kurā ne tikai novēlējis laimīgu Jauno gadu, bet arī atgādnijās, ka misija [tikšana uz olimpiskajām spēlēm] vēl nav izpildīta.

“Sveika, Latvija!

2023.gada noslēgumā vēlos vēlreiz atgriezties pie sportiskajām emocijām, kuras esam piedzīvojuši kopā un kuru dēļ šis gads man ir kļuvis neaizmirstams.

Latvijas Basketbola savienības efektivitāte, komandas personāla kompetence, spēlētāju centība un līdzjutēju atbalsts bija ideālas sastāvdaļas receptei, kas ļāva īstenot katra mūsu atbalstītāja sapni: redzēt Latvijas valstsvienību jaunā sasniegumu līmenī.

Aizvadītā Pasaules kausa izcīņa deva iespēju visai pasaulei parādīt mūsu basketbolistu kvalitāti, kā arī viņu spēju vienoti tiekties pēc kopējā mērķa, spēles laukumā un ārpus tā iemiesojot vērtības, kas ir stūrakmens katras stipras komandas pamatos.

Būtu pareizi vēlreiz uzsvērt, ka aiz labiem sportiskajiem rezultātiem vienmēr slēpjas upurēšanās un atsacīšanās no kaut kā, liekot valstsvienības intereses augstāk par visu pārējo, lai mūsu ģimenes un visa tauta varētu lepoties ar mums un mūsu sniegumu.

Tāpēc vēlos vēlreiz pateikties visiem par šo ievērojamo un lielisko 2023. gadu – gan tiem, kas bija laukumā, gan tiem, kas strādāja birojos, ģērbtuvēs, arēnās, pilsētu laukumos, gan arī tiem, kas juta mums līdzi pie TV ekrāniem. Visiem, kas deva mums spēku cīnīties un uzvarēt – dažkārt arī par spīti negatīvajām prognozēm, dažkārt arī, iespējams, pārsniedzot mūsu objektīvo spēju robežas. Visiem, kas deva spēku pierādīt, ka mēs esam īpaši.

Taču tagad ir pienācis laiks vērst skatu nākotnē, novēlot, lai 2024. gadā ir veselība, lai iestātos miers un varam sajust neaizmirstamas sportiskas emocijas, kuras mums būs privilēģija kopā piedzīvot olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā jūlijā Rīgā.

Šis notikums atkal priekšplānā izvirzīs visu Latviju, ne tikai tās basketbola komandu, dodot iespēju izcelties ar mūsu siltumu, viesmīlību, iekļaujošu pieņemšanu un cieņu, kā to spēj dižas tautas un valstis.

Vēlreiz paldies, ka esat dāvājuši man godu būt daļai no jūsu kopienas! Paldies par iespēju turpināt atklāt jaunus ceļus, kas padara mūsu kopīgo ceļojumu unikālu un neaizmirstamu.

Mēs visi kopā soli pa solim kāpsim nākamajos kalnos, meklējot virsotnes, no kurām pavērsies skati un plašumi, par kādiem līdz šim bijām tikai sapņojuši un pēc kādiem esam tiekušies.

Mūsu misija vēl nav izpildīta.

Laimīgu Jauno gadu!

Mūsu zeme – Latvija!”

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām