Banki par Nikolato: Ceru, ka Latvija izmantos viņa dotās iespējas

06/03/2024 13:50
Nokopēts
Luka Banki un Paolo Nikolato

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki sarunā ar “Sporta Avīzi” atklājis savas domas par jauno Latvijas futbola valstsvienības stūrmani Paolo Nikolato.

“Teicu, ka viņam ir paveicies nokļūt nelielā valstī, kurā iespējams aizsniegt katru nostūri,” atklāja Banki. “Mūsu darbā viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir dalīties savā pieredzē ar citiem. Šeit cilvēki ir ārkārtīgi izsalkuši un izslāpuši pēc izaugsmes un attīstības. Tik pieredzējis treneris, ticiet man, vēl pirms trenera viņš ir lielisks skolotājs, kurš var ļoti daudz palīdzēt Latvijas futbolam.”

“Es neesmu ļoti spēcīgs futbolā, taču no tā, ko esmu dzirdējis, Itālijā šim trenerim ir ļoti laba futbola skolotāja reputācija,” izteicās Banki. “Latvijas futbolam šī ir lieliska iespēja attīstīties, spēlētājiem uzlabot savu sniegumu individuāli un kolektīvi. Un arī trenerim, jo viņi var izmantot Nikolato kā iedvesmu, kā atskaites punktu, smelties viņa atnesto pieredzi. Tonnām pieredzes!”

“Tiešām ceru, ka Latvija izmantos Nikolato dotās iespējas, jo kā pilna laika treneris viņš apceļos visu valsti un savu pieredzi aizvadīs visām iespējamajām organizācijām,” atzina Banki. “Tālākais jau atkarīgs no jums pašiem, vai vēlēsieties to izmantot. Kopumā uzskatu, ka futbola federācija veica ļoti gudru soli, piesaistot šāda tipa treneri. Redzu, cik daudz bērnu Latvijā nodarbojas ar futbolu. Ārkārtīgi daudz, tāpēc ir īpaši svarīgi attīstīt trenerus, izplatīt kopīgu valodu. Es domāju – sporta valodu. Tehniku, taktiku un, vissvarīgākais, vērtības.”

Banki par Nikolato: Ceru, ka viņa pieredze Latvijā būs tikpat veiksmīga kā man

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām