Banki par PK labākā trenera balvu: Šī balva ir novērtējums labākajai komandai, nevis trenerim

14/09/2023 10:47
Nokopēts
Luka Banki

Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki sarunā raidījumā “900 sekundes” atzinis, ka valstsvienības sagaidīšana pie Brīvības pieminekļa bijis negaidīts un neaizmirstams mirklis.

Pirmdienas vakarā vairāki tūkstoši cilvēku Rīgā sagaidījuši Latvijas basketbola valstsvienība, kura debijā pasaules meistarsacīkstēs spēja izcīnīt augsto piekto vietu. “Paldies par atbalstu, tas ir neticami, ko izveidojām tik īsā laikā. Esmu ļoti lepns par mūsu puišiem, par atdevi, ko viņi parādīja katru dienu,” atzina Banki. “Šobrīd satieku cilvēkus Rīgas ielās un redzu, kā ir mainījusies cilvēku attieksme pret basketbolu.”

Tāpat Banki izteica savas emocijas par izlases sagaidīšanu pie Brīvības pieminekļa. “Nekad, ko tādu nebiju piedzīvojis. Uzsākot darbu šeit, negaidīju, ka būs šāds pasākums un šādas emocijas. Bija ļoti patīkami tur būt un esmu pateicīgs par izrādīto mīlestību.”

“Par to, ka esmu atzīts par labāko treneri Pasaules kausā uzzināju lidmašīnā no Manilas uz Dubaiju, kad man to paziņoja Dāvis Bertāns. Nebija īstais brīdis, lai to svinētu, jo vēlējos to atzīmēt ar saviem palīgiem un komandu. Šī balva ir novērtējums labākajai komandai, nevis labākajam trenerim. Mums nav medaļas, bet ir šī balva, kas tikusi pasniegta labākajai komandai,” izteicās Banki.

 

TOP notikumi
1
X
2
1.46
4.39
7.23
1.27
5.98
10.47
4.35
3.52
1.86
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām