“Barca” astoņu vārtu trillerī zaudē punktus pret pastarīti (VIDEO)

03/04/2019 09:51

“Barcelona” vienība, pateicoties Lionela Mesi un Luisa Svaresa vēliem vārtiem, otrdien Spānijas futbola čempionāta mačā izbraukumā nospēlēja 4:4 (2:1) ar “Villarreal”.

Šī spēle sākās Barselonas komandas gultnē, jo pirmo 16 minūšu laikā Felipe Kutinju un Malkolms panāca 2:0, bet 23.minūtē rezultāta starpību līdz minimumam samazināja nigērietis Samuels Čukvuze.

Vadību “Barcelona” tā arī nenoturēja, jo 50.minūtē kamerūnietis Karls Toko Ekambi panāca neizšķirtu, bet 62. un 80.minūtē pa vārtiem guva Visente Ivorra un Karloss Baka, kas “Villarreal” ļāva panākt jau 4:2. Lai arī šķita, ka pašreizējie Spānijas čempioni tuvojas negaidītam zaudējumam, šīs vienības uzbrukumi vainagojās panākumiem 90.minūtē, kad Mesi samazināja starpību līdz minimumam, bet 93.minūtē neizšķirtu panāca Svaress.

Zīmīgi, ka Mesi šajā spēlē iesaistījās vien no rezervistu soliņa.

Mesi un Svaress šosezon Spānijas čempionātā divatā guvuši 51 vārtus, kas ir tikai par vienu vārtu guvumu mazāk, nekā iespējusi visa Madrides “Real” komanda kopā.

Tikmēr “Barcelona” tuvākā sekotāja Madrides “Atletico” otrdien savā laukumā ar 2:0 (0:0) apspēlēja “Girona”.

Uzvaru mājiniekiem nodrošināja vien pamatlaika pašās beigās, kad pa vārtiem guva Djego Godins un Antuāns Grīzmans.

Spānijas futbola čempionātā līderei “Barcelona” ir 70 punkti 30 spēlēs, kamēr astoņus punktus atpaliek “Atletico”. Trešā ar 57 punktiem 29 mačos ir Madrides “Real”, kamēr pirmo četrinieku ar 47 punktiem 30 cīņās noslēdz “Getafe”, kas otrdien izbraukumā nospēlēja 1:1 (0:0) ar Barselonas “Espanyol”.