“Barca” izbrāķējusi Serī, Dembele meklējis iemeslus netrenēties ar “Borussia”

foto: The Sun

Aizvadītās sezonas Francijas Ligue 1 bronzas medaļas ieguvēju “” futbola kluba prezidents Žans Pjērs Rivjērs paziņojis, ka pussarga Žana Mikaēla Serī pārejas detaļas uz “Barcelonu” jau bija atrunātas un klubiem atlika vien noformēt transfēru oficiāli, taču katalonieši pēdējā brīdī darījumu norāvuši.

“Varu pateikt – “Nice” ar “” jau bija vienojušās par darījuma detaļām, kas paredzēja, ka mēs savu spēlētāju pārdosim par 40 miljoniem eiro, taču pēdējā brīdī darījums nojuka,” kanālam “Canal + France” paziņoja Rivjērs.

“Man piezvanīja komandas ģenerālmenedžeris un pavēstīja, ka ar viņu ir sazinājies Bartomeu (“Barcelona” prezidents – red.) un pateicis, ka viņiem Serī nav vajadzīgs. Vairāk par iemesliem neko nezinam. Man ir ļoti žēl Serī, jo viņš bija tik tuvu sava sapņa piepildīšanai, bet tas sabruka vienā īsā laikā sprīdī,” piebilda “Nice” prezidents.

Savukārt , kuru šovasar iegādājās tieši “Barcelona”, atzinies, ka apzināti meklējis attaisnojumus, lai nepiedalītos treniņos ar “Borussia”, no kuras viņš pārnāca uz Spāniju.

“Viss bija atkarīgs no “Barcelona” un “Borussia” pārrunām. Es sapratu, ka man jābūt ļoti pacietīgam. Es meklēju dažādus attaisnojumus, lai man nebūtu jātrenējas kopā ar “Borussia”. Ja es to nebūtu darījis, noteikti šobrīd nebūtu Barselonā. Un tad man nāktos nožēlot,” atklāj jaunais uzbrucējs, kurš aizvadītajā sezonā tika atzīts par Vācijas Bundeslīgas labāko jauno spēlētāju.

Kā zināms, “Barcelona” par uzbrucēju samaksāja 105 miljonus eiro, bet ar bonusiem darījuma summa nākotnē var pieaugt.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par