“Barca” supertalantam Fati zīmīgs vārtu guvums – “El Clasico” spēcīgāka izrādās “Real”

24/10/2020 23:31
Serhio Ramoss un Ansu Fati

Spānija

Šodien Spānijas futbola klasikā savā starpā spēkiem mērojās divi slavenākie šīs valsts klubi ”Barcelona” un Madrides “Real”. Uzvaru Spānijas čempionāta spēlē ar 3:1 svinēja Madrides vienība.

“Real” rindās 5. minūtē vārtus guva Federiko Valverde, bet 63. minūtē, realizējot 11 metru sitienu, precīzs bija Serhio Ramoss. Savukārt 90. minūtē trešos komandas vārtus guva Luka Modričs.

“Barcelona” sastāvā vienīgo precīzo sitienu izdarīja 17 gadus vecais supertalants Ansu Fatu, kurš izcēlās 8. minūtē.

Fati kļuva par visu laiku jaunāko vārtu guvēju “El Clasico” vēsturē. Viņš jau iepriekš bija kļuvis par jaunāko vārtu guvēju Spānijas izlases rindās, “Barcelona” sastāvā “La Liga” ietvaros, kā arī UEFA Čempionu līgā.

“Real” tagad ir divas “El Clasico” uzvaras pēc kārtas, bet iepriekš septiņos dueļos pēc kārtas jeb kopš 2017. gada augusta Madride nespēja izcīnīt panākumus pret “Barcelona”, zaudējot vai arī spēlējot neizšķirti.

Vēl Spānijā šovakar Madrides “Atletico” ar 2:0 pārspēja “Real Betis”. Vārtus uzvarētājiem guva Luiss Svaress un Markoss Jorente.

Anglija

Tikmēr Anglijas premjerlīgā blāvi sezonu turpina Mančestras “City”, kas šodien cīnījās 1:1 ar Vesthemas “United”. Mančestras rindās 51. minūtē rezultātu izlīdzināja Fils Fodens, kamēr “United” sastāvā 18. minūtē izcēlās Maikls Antonio.

“City” pirmajās piecās sezonas spēlēs guvusi divas uzvaras, kā arī divas reizes cīnījusies neizšķirti. Tas šobrīd liek ieņemt vien 12. vietu premjerlīgas kopvērtējumā.

Savukārt vārti netika gūti Mančestras “United” un Londonas “Chelsea” mačā, kas noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Bet “Liverpool” ar 2:1 pārspēja Šefīldas “United”. Ar vārtu guvumiem liverpūliešiem izcēlās Roberto Firmino, bet pretiniekiem vienīgo golu iesita Sanders Berge, kurš 13. minūtē panāca 1:0.

Vācija

Tikmēr Vācijā šodien Latvijas izlases pussarga Daniela Ontužāna pārstāvētā Minhenes “Bayern” ar 5:0 sagrāva Frankfurtes “Eintracht”.

Ontužāns spēlei netika pieteikts, taču “Bayern” rindās ar “hat-trick” izcēlās Roberts Levandovskis, kamēr pa vienam precīzam sitienam pievienoja Līrojs Sanē un Džamals Musiala.

Vēl Menhengladbahas “Borussia” ar 3:2 apspēlēja “Mainz 05” , uzvarētājiem vārtus gūstot Larsam Stindlam, Jonasam Hofmanam un Matiasam Ginteram, bet “Leipzig” ar 2:1 pārspēja “Hertha”. Leipcigas komandas rindās uzvaru kaldināja Dajots Upamecano un Marsels Zabicers.

Savukārt Dortmundes “Borussia” ar 3:0 uzveica Gelzenkirhenes “Schalke 04”, vārtus gūstot Manuelam Akandži, Erlingam Hālandam un Matsam Hummelsam.

Francija

Franču futbola grands Parīzes “Saint-Germain” ar 4:0 pārspēja “Dijon”. Katrs pa diviem vārtiem šajā spēlē guva Kilians Mbapē un Moize Kīns.

Itālija

Savukārt Itālijā Milānas “Inter” ar 2:0 uzveica “Genoa”. Milāniešiem uzvaru ar vārtu guvumiem kaldināja Romelu Lukaku un Danilo D’Ambrosio.