“Barca” un “Real” apstājas Karaļa kausa izcīņas ceturtdaļfinālā

07/02/2020 12:49

Spānijas futbola grandi “Barcelona” un Madrides “Real” ceturtdien Karaļa kausa izcīņas ceturtdaļfinālā piedzīvoja negaidītus zaudējumus.

Pirmajā duelī “Real” mājās ar 3:4 (0:1) piekāpās Sansevastjanas “Real Sociedad”.

Spēles rezultātu 22.minūtē atklāja no “Real” uz “Real Sociedad” izīrētais Martins Odegārds, kurš no aptuveni 16 metru atzīmes izpildīja spēcīgu un netveramu sitienu. Atlikušās minūtes pirmajā puslaikā noritēja bez vārtu guvumiem.

“Golu” birums sākās spēles 54.minūtē. Aleksandrs Isaks ar filigrānu sitienu pa gaisā esošu bumbu panāca 2:0, bet jau divas minūtes vēlāk viņš “Real” piespieda pie sienas, panākot 3:0. 59.minūtē Marselu ātri atguva vienus vārtus, bet pēc desmit minūtēm 4:1 noformēja Mikels Merino. Madridiešiem 83.minūtē Rodrigo personā izdevās gūt savus otros vārtus, bet kompensācijas laika trešajā minūtē precīzs bija Načo, taču šie vārti sekoja jau nedaudz par vēlu, lai noslēgtu veiksmīgu atspēlēšanos.

Šī “Real” bija pirmā spēle trenera Zinedina Zidāna vadībā, kurā no saviem vārtiem bumbu nācās izvilkt četras reizes.

Otrā mačā “Barcelona” viesos ar 0:1 (0:0) Bilbao “Athletic”.

Vienīgos vārtus šajā duelī guva Serhio Buskets, kurš kompensācijas laika trešajā minūtē soda laukumā spēlēja neveiksmīgi ar galvu, kā rezultātā bumba ielidoja savas komandas vārtos.

Abas uzvarējušās komandas Karaļa kausa pusfinālā pievienosies tur jau iekļuvušajām “Granada” un pēc spēka otrās līgas komandai “Mirandes”.

Pērn par čempioni tika kronēta “Valencia”, kurai tas bija jau astotais tituls vēsturē, bet visvairāk – 30 – ir “Barcelona”