“Barcelona” aizsargs Pikē: Mesi ir pelnījis, lai kluba stadionu nosauktu viņa vārdā

Žerārs Pikē un Lionels Mesi
Žerārs Pikē un Lionels Mesi | Foto: REUTERS/Albert Gea

Spānijas superkluba “Barcelona” ilggadējais aizsargs izteicis piedāvājumu kluba pārbūvēto “Camp Nou” stadiona nosaukumu sauktu par godu Lionelam Mesi.

“Lionels ir pelnījis vēl vairāk nekā tikai tiesības pieņemt lēmumu, par to, vai viņam vajadzētu pamest komandu. Es kā prezidents būtu rīkojies citādi. Spēlētājs, kurš 16 gadu laikā ir devis tik daudz, jums vienkārši ir jāpiekrīt viņam,” saka Pikē.

“Kā var būt tā, ka labākais spēlētājs vienības vēsturē vienu dienu pieceļas un sūta ziņas, jo jūt, ka viņā neieklausās? Kas notiek? Leo ir pelnījis daudz. Jaunais stadions būtu jānosauc viņa vārdā,” atzīst aizsargs.

Mesi pirms sezonas pieņēma lēmumu palikt “Barcelona”. Pēc šīs sezonas argentīnietim beigsies kontrakts ar klubu un viņš varēs pamest Barselonu bez pārejas maksas. Savukārt, ja tas notiktu šajā rudenī, kādai no pretendentēm būtu jāšķiras no 700 miljoniem eiro.

33 gadus vecais Mesi sešas reizes ir atzīts par planētas gada labāko futbolistu, kas ir rekords, kā arī argentīnietis spēlē “Barcelona” pieaugušo komandā kopš 2004./2005. gada sezonas jeb visu savu karjeru. 731 mačā visos turnīros viņš guvis 634 vārtus, kas ir pārliecinoši labākais rezultāts kluba vēsturē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par