“Barcelona” apspēlē Mančestras “United”, “Juventus” cīnās neizšķirti ar “Ajax” (VIDEO)

10/04/2019 23:56

Šovakar UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā Anglijas futbola Premjerlīgas komanda Mančestras “United” savā laukumā ar 0:1 atzinas Spānijas flagmaņa “Barcelona” pārākumu.

Jau mača ievadā Mančestras “United” tika pie teicamas standartsituācijas, bet Markusa Rešforda sitiens lidoja mazliet garām vārtiem. Pēc tam iniciatīva pārgāja “Barcelona” rindās, kas kontrolēja bumbu. 13. minūtē pēc teicama Lionela Mesi centrējuma soda laukumā bumbu ar galvu sita Luiss Svaress, kas, atsitusies pret Lūka Šova plecu, nonāca vārtos – 1:0.

Otrā mačā Itālijas vienība Turīnas “Juventus” viesos cīnījās neizšķirti 1:1 ar Amsterdamas “Ajax”. Spēli krietni aktīvāk iesāka “Ajax” futbolisti, taču pirmā puslaika beigās portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu pretuzbrukumā ar galvu raidīja bumbu vārtos.

Otrā puslaika sākumā brazīlietis Davids Neres laukuma vidū atņēma “Juventus” aizsargam bumbu un aizskrēja pretuzbrukumā – 1:1.

Otrdien Totenhamas “Hotspur” savā laukumā ar 1:0 pārspēja Mančestras “City” un divu spēļu summā izvirzījās vadībā. Tikmēr citā mačā “Liverpool” ar 2:0 savā laukumā apspēlēja Portugāles vienību “Porto”.

Atbildes spēles notiks 16. un 17. aprīlī.