“Barcelona” apstiprina uzbrucējam Brēitvaitam nepieciešamo ceļgala operāciju

14/09/2021 20:13

Spānijas futbola virslīgas klubs “Barcelona” ir apstiprinājis, ka uzbrucējam Martinam Braitvaitam tiks operēts kreisais ceļgals, ziņo kluba preses dienests. Tiek lēsts, ka operācijas dēļ Braitvaits 2021.gadā vairs nespēlēs. 30 gadus vecais Dānijas izlases uzbrucējs lūdza viņu nomainīt kreisā ceļgala sāpju dēļ pagājušā mēneša “Barcelona” 2:1 uzvarā pār “Getafe” un izlaida arī savas valsts izlases starptautiskās spēles.

Braitvaits sākotnēji izmēģināja konservatīvu pieeju savainojuma ārstēšanai, bet “Barca” ir apstiprinājusi, ka tagad izlemts par operāciju, lai atrisinātu savainojuma jautājumu. “Braitvaitam ir kreisā ceļgala locītavas trauma, kas nav reaģējusi uz konservatīvu ārstēšanu,”kluba paziņojumā. “Dāņu uzbrucējam tuvākajās dienās tiks veikta operācija. Klubs publicēs jaunumus pēc operācijas.”

Tiek ziņots, ka Braitvaits neatgriezīsies ierindā šajā gadā, kas nav iepriecinoši Katalonijas klubam, kura uzbrucēji Lionels Mesi un Antuāns Grīzmans devās prom nesenā transfēru perioda laikā. Braitvaits 42 mačos visās sacensībās “Barcelona” krāsās pagājušajā sezonā guva septiņus vārtus, bet šo sezonu “La Liga” atklāja ar dubli uzvarā pār Sansevastjanas “Real Sociedad”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…