“Barcelona B” šosezon transfēros tērējusi vairāk nekā lielākā daļa “La Liga” komandu

Barcelona B
"Barcelona B" futbolisti | Foto: "Barcelona"

Spāņu sporta portāls “Marca” aprēķinājis, ka šīs valsts futbola granda “” otrā komanda “ B” šosezon spēlētāju pārejās iztērējusi vairāk naudas nekā lielākā daļa augstākās līgas “” komandu.

“Barcelona B” sastāvā spēlē tikai gados jaunie spēlētāji, kuri atrodas galvenās komandas tuvumā. Šī komanda pārstāv Spānijas pēc spēka trešo līgu “Segunda Division B”, kurā vienības ir sadalītas pa vairākām grupām.

Šosezon “Barcelona B” bijusi septītā lielākā tērētāja visā Spānijā, futbolistus iegādājoties par 13 miljoniem eiro. Vairāk tērējušas tikai “Granada” (13,5 miljoni), “Getafe” (19 miljoni), “Villarreal” (32,9 miljoni), “Sevilla” (53,5 miljoni), Madrides “Atletico” (90 miljoni) un “Barcelona” (103 miljoni).

20 lielāko tērētāju starpā ir 19 “La Liga” komandas un viena trešās līgas vienība, kā arī neviens klubs no Spānijas otrā spēcīgākā turnīra “Segunda Division”. Zīmīgi, ka Barselonai šobrīd ir finansiālas problēmas, taču jau veseli 13 miljoni iztērēti tikai jaunatnes komandas spēlētāju iegādē.

“Barcelona B” par astoņiem miljoniem iegādājās Mateusu Pereiru no Turīnas “Juventus”, par 4,5 miljoniem no “Sao Paulo” ieguva Gustavu Maju, kā arī vēl 500 tūkstošus iztērēja par senegālieti Musu Ndiajē no “Aspire” akadēmijas Katarā.

Par dīvaināko “Marca” nosaukusi Maja piesaistīšanu. Viņš tika iegādāts par 4,5 miljoniem, taču neaizvadīja nevienu spēli “Sao Paulo” pirmajā komandā. “Barcelona” uz 19 gadus veco brazīliešu uzbrucēju liek lielas cerības, jo viņa līgums ir līdz 2025. gadam, bet izpirkuma summa – 300 miljoni eiro.

“Marca” veidotā infografika

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par