“Barcelona” bez Mesi ierindā zaudē punktus pret lejasgala vienību

29/12/2020 23:17
FC Barcelona

Spānijas futbola grands “Barcelona” otrdien Spānijas čempionātā spēlēja bez sava līdera Lionela Mesi un spēkojās neizšķirti pret turnīra tabula lejasgalā esošo “Eibar”.

“Barcelona” mājās spēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar “Eibar”, kas Spānijas čempionātā pagaidām atrodama 14.pozīcijā.

Jau divas dienas iepriekš bija zināms, ka Mesi šajā mačā nepiedalīsies, jo komanda viņam ļāvusi ilgāk laika pavadīt Argentīnā kopā ar ģimeni. Savā dzimtenē futbolists arī turpinājis dziedēt labās potītes traumu.

Mesi vietu uzbrukuma smailē šajā mačā ieņēma Martins Braitvaits, kuram talkā nāca arī francūzis Antuāns Grīzmans. Jau astotajā spēles minūtē Braitvaits izniekoja iespēju no 11 metru atzīmes, bet 25.minūtē viņa “golu” neieskaitīja aizmugures stāvokļa dēļ.

Spēles rezultāts tika atklāts 57.minūtē, kad precīzi sita Garsija Kike. “Barcelona” gan ilgi negaidīja, lai atgūtos, un jau desmit minūtes vēlāk netveramu sitienu izpildīja Usmans Dembelē, panākdams neizšķirtu.

Kompensācijas laika pirmajā minūtē pretinieku soda laukumā pēc vairākām filigrānām māņkustībām ielauzās Trinkau, taču viņa sitiens nebija precīzs.

Zīmīgi, ka “Barcelona” pēc 14 spēļu kārtām pēdējo reizi 25 vai mazāk punktus nopelnīja 2003./04.gada sezonā. Togad vienība spēja atgūties un Spānijas čempionātā izcīnīja otro vietu.

Citā spēlē “Sevilla” mājās ar 2:0 (1:0) uzvarēja “Villarreal”, svinot otro panākumu pēc kārtas.

Spēles astotajā minūtē uz viesu vārtiem tika nozīmēta “pendele”, jo iepriekš savā soda laukumā bumbu ar roku skāra Huans Foits. Sitiens tika uzticēts Lukasam Okamposam, kurš arī atklāja mača rezultātu.

Otrā puslaika astotajā minūtē Fera Nino sitienu atvairīja Djego Karloss, bet Seviljas komanda ātri steidzās pretuzbrukumā, ko izdevās noslēgt ar vēl vienu “golu”. Pārsvaru dubultoja Jusufs en Nesjri.

Uzvara “Sevilla” komandai ļāva pakāpties uz ceturto vietu.

Čempionāta vadībā ar 32 punktiem 13 spēlēs ir Madrides “Atletico”, bet vēl viena šīs pilsētas komanda tikpat punktus iekrājusi 15 mačos. Tālāk ar 26 punktiem seko Sansevastjanas “Real Sociedad”, “Sevilla”, “Villareal”, kamēr “Barcelona” vadošo sešinieku noslēdz ar 25 punktiem.