“Barcelona” ceturto maču pēc kārtas uzvar bez ielaistiem vārtiem

28/01/2023 23:46
Barcelona

Šovakar Spānijas čempionātā “Barcelona” ar 1:0 pārspēja “Girona”, aizvadot ceturto spēli pēc kārtas bez ielaistiem vārtiem.

Vienīgos vārtus 61. minūtē guva Pedri, kuram tie bija piektie šosezon. Līdz ar šo panākumu “LaLiga” līderes pārsvars pār otrajā vietā esošo Madrides “Real” atkal ir seši punkti, taču galvaspilsētas komandai ir viens mačs rezervē.

Citās spēlēs “Cadiz” ar 2:0 apspēlēja ”Mallorca”, “Sevilla” ar 3:0 uzvarēja “Elche”, bet “Getafe” ar 0:1 zaudēja “Betis”.

Vācija

Minhenes “Bayern” nospēlēja neizšķirti ar Frankfurtes “Eintracht”. Rezultātu 34. minūtē atklāja Lerojs Sanē, bet otrajā puslaikā to izlīdzināja Randals Kolo Muani. Bundeslīgas līderes neveiksme ļāva Berlīnes “Union” pēc uzvaras pār citu šīs pilsētas komandu “Hertha” pietuvoties pirmajai vietai līdz viena punkta attālumam.

Citi mači: “Freiburg” – “Augsburg” 3:1, “Hoffenheim” – Menhenglādbahas “Borussia” 1:4, “Mainz” – “Bochum” 5:2, Brēmenes “Werder” – “Wolfsburg” 2:1.

Itālija

A sērijas vicelīdere Milānas “Inter” izbraukumā ar 2:1 pieveica “Cremonese”. Abus vārtus komandas labā guva Lautaro Martiness.

“Empoli” un “Torino” uzvarētāju nenoskaidroja – 2:2, bet “Atalanta” ar 2:0 pārspēja “Sampdoria”.