“Barcelona” gatava atstāt Svaresu komandā līdz līguma beigām un nelaist viņu laukumā

Luiss Svaress, sportazinas.com
Luiss Svaress | Foto: FC "Barcelona"

Spānijas futbola klubs “Barcelona” pagaidām nav atradis optimālāko risinājumu par uzbrucēja Luisa Svaresa nākotni komandā un izskata variantus ar viņa saglabāšanu līdz līguma beigām, ziņo ESPN.

Iepriekš 33 gadus vecais futbolists no Urugvajas paziņojis, ka viņš vēlas pamest komandu. Viņa līgums ar “Barcelona” ir spēkā līdz 2021. gada vasarai. ESPN ziņo, ka futbolists prasa, lai viņam pirms pārejas uz citu vienību izmaksā algu arī par atlikušo sezonu, klubs šādam piedāvājumam kategoriski nepiekrīt.

Interesi par Svaresu jau izrādīja Turīnas “Juventus” un MLS vienība Maiami “Inter”.

Ja Urugvajas futbolists un “Barcelona” nespēs atrast kompromisu, tad klubs izskata iespēju paturēt Svaresu komandā, bet nelaist viņu laukumā līdz pat līguma beigām. Tajā pašā laikā tiek atzīmēts, ka gala lēmumu pieņems galvenais treneris Ronalds Kūmans.

Svaress spēlē Barselonā kopš 2014. gada. 283 spēlēs komandas rindās viņš guvis 198 vārtus, šajā laikā kļūstot par četrkārtējo Spānijas čempionu un 2014./2015. gada UEFA Čempionu līgas uzvarētāju. Iepriekš viņš pārstāvējis arī Urugvajas klubu “Nacional”, Nīderlandes čempionāta vienības “Groningen” un Amsterdamas “Ajax”, kā arī “Liverpool”.

Klubu līmenī Svaress 646 spēlēs iesitis 418 bumbas.

Starpsezonā norisinājās dramatisks “seriāls” starp Barselonas klubu un tā leģendu Mesi, kura kontrakts ir spēkā vēl uz vienu sezonu. Argentīnietis bija apņēmības pilns pamest komandu, tomēr beigās visu laiku labākais vārtu guvējs kluba vēsturē pieņēma lēmumu palikt Barselonā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par